reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg po poronieniu a możliwa ciąża

reklama
Dodam, że łyżeczkowanie miałam w 10 TC, HCG miałam około 35 tysięcy gdy poszlam do szpitala, nie miałam krwawienia (poronienie zatrzymane).
Hej ja miałam podobnie - poronienie zatrzymane w 10tc , beta hcg ok 39000 , dodatnia beta utrzymywała mi się ok 3 tygodnie po łyżeczkowaniu
 
Kurcze u mnie 7 tygodni minęło w czwartek. Lekarz mi nie zalecił. Sugerował zrobić bete ale ja tak na logike testy mam dodatnie to i bete bede miala, po tygodniu jesli znow test dodatni to znaczy ze nie spada. Wizyte mam 12 lipca po miesiaczce to sie dowiem więcej . Kurcze ja tez miałam poronienie zatrzymane ale bete nie wiem jaką miałam startową na pewno dużą.
 
Kurcze u mnie 7 tygodni minęło w czwartek. Lekarz mi nie zalecił. Sugerował zrobić bete ale ja tak na logike testy mam dodatnie to i bete bede miala, po tygodniu jesli znow test dodatni to znaczy ze nie spada. Wizyte mam 12 lipca po miesiaczce to sie dowiem więcej . Kurcze ja tez miałam poronienie zatrzymane ale bete nie wiem jaką miałam startową na pewno dużą.
No może spadać, ale powoli 🤷‍♀️ beta dodatnia, ale nie wiesz ile.
 
Kurcze u mnie 7 tygodni minęło w czwartek. Lekarz mi nie zalecił. Sugerował zrobić bete ale ja tak na logike testy mam dodatnie to i bete bede miala, po tygodniu jesli znow test dodatni to znaczy ze nie spada. Wizyte mam 12 lipca po miesiaczce to sie dowiem więcej . Kurcze ja tez miałam poronienie zatrzymane ale bete nie wiem jaką miałam startową na pewno dużą.
Beta może być dodatnia, ale testy nie pokazują jak jest wysoka. Zrób badanie w poniedziałek i środę i sprawdź czy rośnie czy maleje. Testy tego nie pokażą.
 
reklama
Mi w 10 dni spadła z 12k do 114, później już nie badałam, bo i tak chciałam jeden cykl przeczekać.
 
Do góry