reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG interpretacja

reklama
Hej , dziewczyny czy możliwe ,że dzisiaj na USG było widać tylko płyn a nie jednoznaczny pęcherzyk ? Lekarz kazał zrobić bete i nie nastawiać się źle bo nie musi być źle ,ale czy waszym zdaniem może jeszcze coś z tego być ? Miała tak ktoras z was ? Beta z 22.09 wynosiła 930 ....
 
Hej , dziewczyny czy możliwe ,że dzisiaj na USG było widać tylko płyn a nie jednoznaczny pęcherzyk ? Lekarz kazał zrobić bete i nie nastawiać się źle bo nie musi być źle ,ale czy waszym zdaniem może jeszcze coś z tego być ? Miała tak ktoras z was ? Beta z 22.09 wynosiła 930 ....
A gdzie ten płyn? Skoro 22 beta była prawie 1000 to dzisiaj przy dobrym wzroście powinno być około 5000 a przy takiej wartości nie ma opcji aby nic nie zobaczyć na USG. Więc pokusze się tutaj o stwierdzenie, że może to być pozamaciczna. I jeżeli ten płyn jest w zatoce to tym bardziej.
 
Po południu mam dostać wyniki ... wydaje mi się że będzie już mega tendencja spadkowa ... sprawdził jajniki i mówił że jest ok
 
Po południu mam dostać wyniki ... wydaje mi się że będzie już mega tendencja spadkowa ... sprawdził jajniki i mówił że jest ok
Ale nawet gdy beta jest spadkowa to przy tej gdzie się zatrzymała powinno być coś widać. Chyba, że lekarz ma kiepski sprzęt. A gdzie ten płyn był?
 
Do góry