reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Beta nie ma sensu, prędzej niż się wykrwawisz to po prostu umrzesz jak Ci ten pęcjerzyk pęknie nie wiadomo gdzie. Dla mnie to jest IP już dzisiaj w trybie pilnym.

Sama ostatnią miesiączkę miałam 20.03 - ale owulację prawdopodobnie koło 12.04 (potwierdzone USG) i pęcherzyk w macicy miałam na USG zarówno 2 tygodnie temu jak i tydzień temu
 
reklama
A czy po mojej becie przed miesiączka jest możliwość, że to jest ciaza biochemiczna? Naczytałam się i mam mętlik w głowie.
 
Dokłądnie wyszło 8122.0. Mam nadzieję że pęcherzyk jest i rośnie, ale bicia serca też nie było...
Pęcherzyk gdzieś jest. Jak nie w macicy to w innym miejscu. Chcesz czekać 4 tygodnie, aż urośnie i coś Ci pęknie i zaczniesz się wykrwawiać?
A czy po mojej becie przed miesiączka jest możliwość, że to jest ciaza biochemiczna? Naczytałam się i mam mętlik w głowie.
Sama beta nie wskaże biochemu. Zbadaj przyrost po 48h.
 
Pęcherzyk gdzieś jest. Jak nie w macicy to w innym miejscu. Chcesz czekać 4 tygodnie, aż urośnie i coś Ci pęknie i zaczniesz się wykrwawiać?

Sama beta nie wskaże biochemu. Zbadaj przyrost po 48h.
Nie, nie chcę czekać aż coś złego może się zdarzyć. Po prostu zastanawiam się dlaczego lekarz nie zaproponowała badania b hcg aby wykluczyć ciąze, skoro wiedziała że miesiączkę miałam 20.03 i test ciążowy był pozytywny kilka dni wcześniej, że nie ostrzegła mnie o niebezpieczeństwie i monitorowaniu stanu tej ,,ciąży" skoro zgodnie twierdzicie że to nie jest byle jaka wartość b hcg... Gdybym nie zapisała się do laboratorium to nie wiedziałabym że stan ,,ciązy" jest tak zaawansowany. Piszę w cudzysłowie bo sama nie wiem. Ale ona gdzieś jest, ponad 8000 b hcg nie może gdzieś być i być kompletnie niewidoczne.
 
Nie, nie chcę czekać aż coś złego może się zdarzyć. Po prostu zastanawiam się dlaczego lekarz nie zaproponowała badania b hcg aby wykluczyć ciąze, skoro wiedziała że miesiączkę miałam 20.03 i test ciążowy był pozytywny kilka dni wcześniej, że nie ostrzegła mnie o niebezpieczeństwie i monitorowaniu stanu tej ,,ciąży" skoro zgodnie twierdzicie że to nie jest byle jaka wartość b hcg... Gdybym nie zapisała się do laboratorium to nie wiedziałabym że stan ,,ciązy" jest tak zaawansowany. Piszę w cudzysłowie bo sama nie wiem. Ale ona gdzieś jest, ponad 8000 b hcg nie może gdzieś być i być kompletnie niewidoczne.
Możesz czekać, chociaż nie wiem po co. Jest ryzyko, że to pozamaciczna i wtedy będzie bardzo źle, jeśli się rozwinie. Przecież nikt Cię nie zmusi do innej wizyty czy IP. Rób jak uważasz, ale kilka osób mówiło, żeby to sprawdzić.
 
Beta nie ma sensu, prędzej niż się wykrwawisz to po prostu umrzesz jak Ci ten pęcjerzyk pęknie nie wiadomo gdzie. Dla mnie to jest IP już dzisiaj w trybie pilnym.

Sama ostatnią miesiączkę miałam 20.03 - ale owulację prawdopodobnie koło 12.04 (potwierdzone USG) i pęcherzyk w macicy miałam na USG zarówno 2 tygodnie temu jak i tydzień temu
Co to jest lP?
 
reklama
Nie, nie chcę czekać aż coś złego może się zdarzyć. Po prostu zastanawiam się dlaczego lekarz nie zaproponowała badania b hcg aby wykluczyć ciąze, skoro wiedziała że miesiączkę miałam 20.03 i test ciążowy był pozytywny kilka dni wcześniej, że nie ostrzegła mnie o niebezpieczeństwie i monitorowaniu stanu tej ,,ciąży" skoro zgodnie twierdzicie że to nie jest byle jaka wartość b hcg... Gdybym nie zapisała się do laboratorium to nie wiedziałabym że stan ,,ciązy" jest tak zaawansowany. Piszę w cudzysłowie bo sama nie wiem. Ale ona gdzieś jest, ponad 8000 b hcg nie może gdzieś być i być kompletnie niewidoczne.
No to jedź do szpitala albo idź jutro do innego lekarza, skoro nie chcesz czekać, aż coś złego się zdarzy.
 
Do góry