reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 121 trzy dni przed miesiączką

Cześć, czy któraś z Was mi podpowie w sprawie ciąży biochemicznej? Myślę że to mi się przytrafiło, ostatni okres 20.03. ginekolog nic nie widział wczoraj na usg a dzisiejsze wyniki beta HCg to 8000 ... czy to możliwe nic nie widzieć a tak wysoka beta?
Tak jak piszą dziewczyny - przy becie 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Jeśli nie ma, to jest wysokie ryzyko cp, szczególnie, że beta serio konkretna.

Najlepiej jechać jak najszybciej. A szczególnie jak zacznie Cię boleć brzuch lub zaczniesz krwawić.
 
reklama
Co za lekarz, żeby kazał czekać aż 4 tygodnie... powinnien ja do szpitala odesłać, może być cp a może puste jajo, ale skoro pęcherzyka nie wykrył to tymbardziej sprawa jest pilna.
 
Tak jak piszą dziewczyny - przy becie 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Jeśli nie ma, to jest wysokie ryzyko cp, szczególnie, że beta serio konkretna.

Najlepiej jechać jak najszybciej. A szczególnie jak zacznie Cię boleć brzuch lub zaczniesz krwawić.
Zaniepokojona dlatego dzwoniłam od ranu do paru różnych lekarzy aby doradzili czy coś robić na już. Każdy mnie jednak trochę uspokoił. Część z nich zaproponowała powtórkę bety hcg i jutro to robię by spr po 48h jak przyrasta. Po wynikach mam zadzwonić do lekarza który powiedział że przyjmie mnie na cito jeśli trzeba lub na 15.05., w zależności jaki jutro wynik.
Wczoraj miałam pobolewania brzucha, na szczęście tylko wzdęcia. Cały czas mam objawy jak ból persi czy dziwne uczucie w podbrzuszu no i zimno mi cały czas, chodzę opatulona jak w środku zimy po domu. Oby to był znak dobrego🙏🙏
 
Zaniepokojona dlatego dzwoniłam od ranu do paru różnych lekarzy aby doradzili czy coś robić na już. Każdy mnie jednak trochę uspokoił. Część z nich zaproponowała powtórkę bety hcg i jutro to robię by spr po 48h jak przyrasta. Po wynikach mam zadzwonić do lekarza który powiedział że przyjmie mnie na cito jeśli trzeba lub na 15.05., w zależności jaki jutro wynik.
Wczoraj miałam pobolewania brzucha, na szczęście tylko wzdęcia. Cały czas mam objawy jak ból persi czy dziwne uczucie w podbrzuszu no i zimno mi cały czas, chodzę opatulona jak w środku zimy po domu. Oby to był znak dobrego🙏🙏
Ale co Cię wstrzymuje przed podjechaniem na izbę przyjęć? Przecież na miejscu zrobią Ci badania i postawia diagnozę. Jeśli ciąża jest niewidoczniona to żaden przyrost bety nie potwierdzi że jest wporzadku.. Ona sobie może być wszędzie i stwarzać zagrożenie dla Twojego życia a każdy dzień jest ryzkiem. Wystarczy że zgłosisz się i powiesz ze boli Cię brzuch a beta dodatnia tam rozwieją wszelkie wątpliwości i będziesz wiedziała na czym stoisz. Twoje objawy nie muszą świadczyć dobrze, lepiej kontroluj czy nie dostajesz gorączki bo w środku organizmu również może pojawić się stan zapalny stąd uczucie zimna.
 
Zaniepokojona dlatego dzwoniłam od ranu do paru różnych lekarzy aby doradzili czy coś robić na już. Każdy mnie jednak trochę uspokoił. Część z nich zaproponowała powtórkę bety hcg i jutro to robię by spr po 48h jak przyrasta. Po wynikach mam zadzwonić do lekarza który powiedział że przyjmie mnie na cito jeśli trzeba lub na 15.05., w zależności jaki jutro wynik.
Wczoraj miałam pobolewania brzucha, na szczęście tylko wzdęcia. Cały czas mam objawy jak ból persi czy dziwne uczucie w podbrzuszu no i zimno mi cały czas, chodzę opatulona jak w środku zimy po domu. Oby to był znak dobrego🙏🙏
Przyrost bety nic tutaj nie da. No nóż w kieszeni się otwiera, że podchodzisz do tego tak lekkomyślnie.
 
Ale co Cię wstrzymuje przed podjechaniem na izbę przyjęć? Przecież na miejscu zrobią Ci badania i postawia diagnozę. Jeśli ciąża jest niewidoczniona to żaden przyrost bety nie potwierdzi że jest wporzadku.. Ona sobie może być wszędzie i stwarzać zagrożenie dla Twojego życia a każdy dzień jest ryzkiem. Wystarczy że zgłosisz się i powiesz ze boli Cię brzuch a beta dodatnia tam rozwieją wszelkie wątpliwości i będziesz wiedziała na czym stoisz. Twoje objawy nie muszą świadczyć dobrze, lepiej kontroluj czy nie dostajesz gorączki bo w środku organizmu również może pojawić się stan zapalny stąd uczucie zimna.
StopKlatka przekonałaś mnie i Ty żeby jechać na izbę przyjęć. Wykręcę twarz z bólu w podbrzuszu
 
Przyrost bety nic tutaj nie da. No nóż w kieszeni się otwiera, że podchodzisz do tego tak lekkomyślnie.
jasani przyrost bety da informacje. jeśli jest przyrost ale nieprawidłowy, to sugeruje bardzo mocno ciąże pozamaciczną ale jeśli przyrost jest prawidłowy to nie ma ryzyka cp.
Tylko że ja nie wiem jaki jest przyrost znam tylko dane z wczoraj, drugiego wyniku nie mam ,ale historie z pękniętym jajnikiem czy jajowodem przy niższych betach przyprawiają mnie o mooocne zaniepokojenie dlatego jadę na izbę przyjęć choć sama nie wiem.
 
jasani przyrost bety da informacje. jeśli jest przyrost ale nieprawidłowy, to sugeruje bardzo mocno ciąże pozamaciczną ale jeśli przyrost jest prawidłowy to nie ma ryzyka cp.
Tylko że ja nie wiem jaki jest przyrost znam tylko dane z wczoraj, drugiego wyniku nie mam ,ale historie z pękniętym jajnikiem czy jajowodem przy niższych betach przyprawiają mnie o mooocne zaniepokojenie dlatego jadę na izbę przyjęć choć sama nie wiem.
Dziewczyny mają rację przy takich wartościach nie sprawdzą się bety tym bardziej jeśli ciąża jest nie uwidoczniona w macicy. W takich przypadkach trzeba ją szybko znaleźć i tyle to jedyne rozwiązanie zeby zaczac działac . Nie ciekawi Cię gdzie ona jest? Bo ja bym nie usiedziała na dupie w oczekiwaniu na rozwój zdarzeń.. Weź pod uwagę że jeśli coś się stanie możesz nie tylko przypłacić to życiem ale i nigdy nie mieć dzieci i do końca życia świadomość że nic nie zrobiłaś... Nikt tu nie chce Cię straszyć ale przywołać do odpowiedzialności bo są tu osoby z dużym doświadczeniem które próbują Ci pomóc.
 
reklama
jasani przyrost bety da informacje. jeśli jest przyrost ale nieprawidłowy, to sugeruje bardzo mocno ciąże pozamaciczną ale jeśli przyrost jest prawidłowy to nie ma ryzyka cp.
Tylko że ja nie wiem jaki jest przyrost znam tylko dane z wczoraj, drugiego wyniku nie mam ,ale historie z pękniętym jajnikiem czy jajowodem przy niższych betach przyprawiają mnie o mooocne zaniepokojenie dlatego jadę na izbę przyjęć choć sama nie wiem.

Nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał. W ciąży pozamacicznej miałam prawidłowe przyrosty bo ciąża była prawidłowa, ale nie tam gdzie trzeba


Jedynie na co możesz liczyć to, że USG miałaś u jakiegoś totalnego idioty, który nie umie rozpoznać pęcherzyka w macicy
 
Do góry