reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo pocący się noworodek.

aastelix

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
44
Witam,

Mam niepokój związany z potliwością dwu tygodniowej pociechy. Maluch bardzo się poci na boku na którym leży. Ubranko musimy zmieniać niemal co 2 godziny bo jest takie mokre. Nie wyglada to na przeciskającą pieluchę bo w okolicach krocza jest sucho. Tylko boki na których leży.
Temperatura ciała 36,6
W domu około 26 bo mamy bardzo słonecznie do wieczora.
Czy to jest powód do niepokoju?
Dodatkowo ciagle chce mleczko w ilościach około 120ml co 2-3h.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie zgodzę się. nie wyobrażam sobie, aby karmić dziecko w miejscu publicznym. jak idę na dłuższy spacer lub do restauracji zawsze mam odciągnięty laktatorem pokarm w butelce. ja mam ręczny Link do: laktatory i akcesoria - Dla mamy i kobiety w ciąży | AptekaGemini.pl , ale przyjaciółk ama automatyczny i sobie chwali.
Lol ....:D ja karmie wszędzie w parku w pociągu w restauracji dyskretnie nie widać mi nic ;) wielkie mi rzeczy dziecko nakarmic na zewnatrz bez przesady bo jak takie coś czytam to nie mogę
Mnie się wydaje ze moze jednak pielucha. Wcale okolice krocza nie musza byc mokre. Pieluchy sa dobrze założone? A czolo i glowa sa suche czy spocone?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiem ze odradza się dopajanie niemowlaków ale przy takiej temp na mieszkaniu i tym że wasz maluch nie ma problemów z jedzeniem to ja bym spróbowała dawać mu dodatkowo 20 ml wody dziennie.
 
Też mi się wydaje że może być pieluszka:)
Może bokiem wycieka?
Krocze nie musi być mokre:)
Dla mnie też masz bardzo ciepło nie możesz okna otworzyć?
A sprawdzałas kark? U małych dzieci sprawdza się kark nie rączki nóżki tylko karczek
Jesli jest ciepły to ok zimny wiadomo a mokry znaczy że mu za goroco..
Sprawdź dzisiaj karczek jak będzie spał
 
reklama
Moj potrafi caly bok przemoczyc jak pielucha jest niedokladnie zalozona :) ja bym to skonsultowala z polozna. U mnie tez jest 26 st i pot objawia się jak coś na głowie glownie i plecach. Wietrzyc, ubrania bawełniane i spr kark

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
D3 podajemy. Ubranka są ok. Muszę jeszcze sprawdzić te pieluszki czy dobrze założone. Sprawiają nam nieco problemu bo jeszcze jest kikut i musimy podwijać. Być może mamy złą technikę.
 
Do góry