reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska - test pink - brązowe plamienie

Dołączył(a)
30 Październik 2020
Postów
2
Cześć, potrzebuję porady. Rano zrobiłam test pink - po chwili dojrzałam bardzo ale to bardzo bladziutką kreskę na teście. Zrobiłam test z innej firmy 2h później już był negatywny. Dziś pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. Zamiast tego już 2 raz mam takie brązowe plamienia. Miała może z Was coś takiego?

20240703_194728.jpg
 
reklama
Okres okresowi nie jest równy. Ja z kolei niemal zawsze przed okresem miałam 2-3 dni takie brązowe plamienia i następnie rozkręcał się okres. Po porodzie wszystko się zmieniło i takie plamienia zniknęły, a okres pojawia się od razu. Nasz organizm nie jest zaprogramowany zawsze na to samo. Jeśli natomiast masz jakiekolwiek wątpliwość, to może je rozwiązać wyłącznie beta.
 
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
 
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
bez testu nikt ci niestety nie powie czy to może być ciąża . Objawy mogą wskazywać wczesna ciążę ale też mogą być to problemy hormonalne ..
 
reklama
Witam :)
Może to nie odpowiedni wątek, ale może akurat któraś z Was coś podpowie 😇
Siedem dni temu współżyłam z partnerem, był to mój ostatni dzień @.
Moje cykle trwają teraz od dwóch miesięcy 25 dni. @ trwa 6 dni. Współżyliśmy do końca bez zabezpieczenia.
Od tamtej pory ciągle odczuwam ból w podbrzuszu,raz lżejszy raz mocniejszy. I ogólnie zrobiłam się taka osłabiona, śpiąca, bez sił. Dziś na bieliźnie zobaczyłam brązową plamę.
Mogło dość do zapłodnienia, owulacja mogła być zaraz po skończonym @? Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała brązowe plamienie kilka dni po @.
Nie nastawiam się na bejbika ale gdyby wyszlo jakimś cudem to też byłoby ok 😃
zakładając że masz cykle regularne co 25 dni owulacja przypadałaby na ok 11 dzień. Ty współżyłaś w 6 więc raczej marne szanse. Owulacja oczywiście mogła się przesunąć, być wcześniej. 7 dni po stosunku nie odczuwałabyś objawów ciążowych bo jest na to po prostu za wcześnie. Brązowa plama może świadczyć o implantacji a raczej myślę że o owulacji (pasowałoby do długości Twoich cykli). W każdym razie nikt Ci z kart nie wywróży, odczekaj conajmniej 14 dni po stosunku i zrób test to będziesz wiedzieć
 
Do góry