reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w pochwie

W posiewach w szyjce i pochwie wyszły mi 2 bakteie: e coli i enterococcus faecalis. Gin powiedział, że jak nie mam objawów zew.mam się nie przejmować i nic mi nie przepisał,:confused2:Łykam tylko lacibios femina, piję herbatę żurawinową i podjadam żurawinę ale samo raczej nie przejdzie? Czy któraś z Was miała do czynienia z tymi bakteriami? jakie miała leczenie?
 
reklama
ja miałam enterococcusa, ale z posiewu moczu, brałam na to furagin
z tego co wiem, często jak u matki z wymazów z pochwy i szyjki wychodzą jakieś bakterie, to nic nie bierze (jest tylko nosicielką), ale podczas porodu ma podpięty antybiotyk, żeby dzidzia się nie zaraziła
 
nie wiem, a w kt jestes tyg?
jak Cie to nipokoi, idz do innego, zeby miec pewnosc, ze wsz ok
ja w ciazy zmieniałam gina, bo nie miałam pewnosci, ze wsz jest ok
 
no własnie jak to jest z tymi bakteriami, niektórych lekarze zalecają nie leczyć, ale z drugiej strony wiem że z powodu paciorkowca moja kuzynka musiała rodzić przez cc. Natomiast moja koleżanka z powodu innej bakterii-nie pamiętam nazwy-urodziła dziecko o niskiej masie-2kg. Ja w ciązy nie miałam problemu z bakteriami ale b. często o takich słyszę i czytam-z tego co wiem można się wspomagać probiotykami-ja profilaktycznie brałam provag-tyle że to za mało żeby wyleczyć... raczej jako wspomaganie.
 
reklama
Moja pierwsza ciaza oprocz powiklan na poczatku przebiegala dobrze. Pod koniec ciazy wyszly mi zle badania moczu lekarze mowili ze moze dojsc do zatrucia. Powtsrzali mi badania jeszcze po porodzie. Bylo wszystko dobrze i dziecko te. Teraz jestem w drugiej ciazy i badania mam dobre. I niech tak zostanie:-D
 
Do góry