reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w moczu.

reklama
Często mogą być małe bakterie w moczu i nie oznacza to nic złego:-)
Ja wyniki moczu miałam zawsze ok a pojedyncze bakterie się zdarzaly:)
Pokaż lekarzowi wynik
 
Często mogą być małe bakterie w moczu i nie oznacza to nic złego:-)
Ja wyniki moczu miałam zawsze ok a pojedyncze bakterie się zdarzaly:)
Pokaż lekarzowi wynik
Właśnie jestem po wizycie i dostałam jakieś saszetki do picia, ale mnie trochę nastraszyl, że może się to skończyć pobytem w szpitalu, ponieważ coś może być nie tak z nerkami.
 
Może za mało pijesz i bakterie się namnażają .jedz żurawine.bardzo dobrze wpływa na układ moczowy i powoduje że bakterie nie przylegają do ścianek pęcherza i zostają usuwane z moczem.
 
Ja praktycznie całą ciążę miałam bakterie w moczu i co chwilę zapalenie pęcherza. Pomagało picie dużej ilości wody, jedzenie kiwi i żurawiny. Niestety nie obyło się bez antybiotyków ale w szpitalu z tego powodu nie byłam. Jeżeli w moczu dodatkowo nie pojawia się białko czy leukocyty to tragedii nie ma ale musisz bardziej o siebie zadbac.
 
Dokładnie. Ja w obu ciążach ciągle miałam jakieś bakterie, ale bez białka czy glukozy. Raz wyniknęło zapalenie pęcherza z antybiotykiem. Ale nie spowodowało to żadnych komplikacji.
 
reklama
reklama
Do góry