reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie USG

KateK27

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2021
Postów
15
Witajcie jestem tu nowa.jak wynika z obliczeń jestem w 6 tygodniu ciąży.Dwa dni temu byłam u ginekologa który stwierdził ciąże.Jednak nie pokazał mi płodu jego badanie było szybkie i niewyraźne stwierdził że to jeszcze wcześnie i kazał przyjść za 10 dni.Bardzo się boje ponieważ naczyrałam się że w tym czasie wyraźnie powinien być zarysowany płud i bez problemu powinno być go widać nie wiem co robić czy zmienić lekarza czy czekać na następną wizytę do mojego pytania dołączam zdjęcie z usg
 

Załączniki

  • Screenshot_20210730-211051_Messenger.jpg
    Screenshot_20210730-211051_Messenger.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 542
reklama
Twoje obliczenia to jedno.. Może ciąża jest młodsza.. Mój lekarz też traktował moja wizytę tak trochę bez zainteresowania, ale jak byłam po tygodniu, zobaczyłam już serce. W 6 tygodniu to jeszcze nie płód w formie dziecka, a raczej taka kijanka.. Cierpliwości!
 
Ale lekarz nic nie poradzi na to, że nie widać jeszcze płodu. Idź za 10 dni i zobaczysz co Ci powie. Ja byłam na badaniu w 5t6d i równie nic nie bylo widać, spokojnie.
 
Twoje obliczenia to jedno.. Może ciąża jest młodsza.. Mój lekarz też traktował moja wizytę tak trochę bez zainteresowania, ale jak byłam po tygodniu, zobaczyłam już serce. W 6 tygodniu to jeszcze nie płód w formie dziecka, a raczej taka kijanka.. Cierpliwości!
Dzięki za słowa otuchy. A tobie w którym tygodniu lekarz pokazał bijące serduszko?
 
nie płód a na tym etapie zarodek:)

ja w 6tyg 5 dniu (wyliczone z ostatniej miesiączki) widziałam 5mm zarodek z serduszkiem,, ale tobie równie dobrze mogła się przesunąć owulacja i ciąża jest młodsza, nie ma co panikować na tym etapie
jakiej wielkości masz pęcherzyk ciążowy?
 
Witajcie jestem tu nowa.jak wynika z obliczeń jestem w 6 tygodniu ciąży.Dwa dni temu byłam u ginekologa który stwierdził ciąże.Jednak nie pokazał mi płodu jego badanie było szybkie i niewyraźne stwierdził że to jeszcze wcześnie i kazał przyjść za 10 dni.Bardzo się boje ponieważ naczyrałam się że w tym czasie wyraźnie powinien być zarysowany płud i bez problemu powinno być go widać nie wiem co robić czy zmienić lekarza czy czekać na następną wizytę do mojego pytania dołączam zdjęcie z usg
Czesc
 
reklama
reklama
Do góry