reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moja na ostatnim USG była główką na dół i to by się zgadzało, bo kopie (choć nadal to za duże słowo, może lepiej powiem "puka" :-)) na wysokości pępka.
 
reklama
Moja dzidzia jest też wszędzie, tzn bywają dni kiedy czuję, że jest nisko ( bolą te kopniaczki!!!!), ale generalnie chyba często się przemieszcza. Podczas jednego usg potrafiła przemieścić się kilka razy: a to główką do góry, a to na dół...lekarka nie nadążała.
 
na ostatnim usg, czyli wczoraj :-) - moja mała była ułożona główką w dół - ale wiadomo, że wszystko może się jeszcze zmienić :tak:
 
... a mnie tam nic nie boli, dzidziuś się nie przemieszcza i ciągle czuję pukanie w podbrzuszu i zaznaczam, że wszystko jest w porządeczku :) także nie martw się kochaniutka :D
 
ja starsznie odczuwam kopniaki w dole brzucha. Na usg kręciło się non stop, raz miało nogi nad własną głową , innym razem już leżało na brzuchu. Największe zamieszanie jest po 22 godzinie - mam wrażenie że jest na dyskotece :oo:
 
Moj najczesciej kopie w dole brzucha, ale najmocniejsze kopniaki dostaje w okolicach pępka, choc są one rzadsze.
 
kuleczka_ok to nasze maluchy będą niezłymi imprezowiczami!!!
Tatuś juz chce piwnicę lub jajkąś wieżę szykować dla córci.
 
Moja mała też jest umiejscowiona na dole brzucha kopie mnie az niekiedy mnie cos tam zaboli.. ale gin powiedziała,ze to normalne..! Niekiedy tez czuje w okolicach pepka ale jak sie poloze to niekiedy spac nie moge !!
 
Mój Synuś to tak się wierci, że raz jest tu raz jest tam...ciężko nadążyć za Nim:-)
Cieszę się, że tak sobie bryka bo wiem, że wszystko jest ok:-)

 
reklama
Moja złośnica też sie nisko umiejscowiła i jak siedze w pracy to mnie bije po jajnikach:-p;-)a to dlatego ,że siedze taka skulona i ona się wtedy złości - ma to po mamusi:-):happy2:a nieraz czuję jakby sie wdrapywała aż do szyi i wtedy mi brzuch wyskakuje aż pod biustem:tak::-D:happy2:

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
Ja mam tak samo :cool2: jak wstrętnamałpa
ale wiecie co dziś miałam niezły obciach, siedze w pracy - skulona przy kompie (a że siedzę sama w pokoju to mam generalnie high life - robię co chcę)
w każdym razie tak ostatnio pisałyście o tym falującym brzuszku, że i ja dziś miałam możliwość zobaczenia tego po raz pierwszy :tak: postanowiłam szybko skorzystać z sytuacji i podnieść bluzke do góry a portki w dół i wyczekuję cierpliwie na kopniaczki....w między czasie zaczeły mnie strasznie swędzieć cycki więc szybko rękę pod bluzkę i się drapię :sorry2: na to wszystko wchodzi mój szef - tak sie skubany zakradł po cichu że nic a nic nie słyszałam :shocked2: a zobaczyłam go tylko kontem oka :dry: jak już stał i patrzył :szok: ...ja konsternacja totalna, ponsy na polikach przybrały kolor buraka :zawstydzona/y: i w końcu nie wytrzymał, nic nie powiedział, odwróił się i wyszedł....nawet nie powiedział co ode mnie chciał....i tak już do końca dnia nie wrócił hihihihi :cool2: miałam chwilkę spokoju i nawet wyszłam po 8h pierwszy raz od miesięcy :tak::tak::tak: chyba częściej będę roznegliżowana drapać się po biuście :evil:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry