reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

Dziewczyny nie wiem czy jeszcze ktoś to tu czyta ale mój bąbel za miesiąc ma mieć roczek, początkiem kwietnia powrót do pracy...i tak myśleliśmy że popracuje pół roku i zaczniemy myśleć o kolejnym podejściu...a tak wszystko teraz piękne zaplanowane mamy... COŚ MI NIE DAWAŁO SPOKOJU ZROBILAM TEST JEST POZYTYWNY A JA JESTEM W SZOKU JAKIM CUDEM ?
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy jeszcze ktoś to tu czyta ale mój bąbel za miesiąc ma mieć roczek, początkiem kwietnia powrót do pracy...i tak myśleliśmy że popracuje pół roku i zaczniemy myśleć o kolejnym podejściu...a tak wszystko teraz piękne zaplanowane mamy... COŚ MI NIE DAWAŁO SPOKOJU ZROBILAM TEST JEST POZYTYWNY A JA JESTEM W SZOKU JAKIM CUDEM ?
Pozwolisz, że zadam niedyskretne pytanie: a czy uprawiałaś seks? 😉
Bo to może mieć związek...🤡
 
🤣🤣 no wiesz dobre pytanie ale kurczę trzy lata starań, inseminacje, zastrzyki nigdy żadnego cienia, tyle łez a ile pieniędzy 🙈 aż w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro no i się udało. I teraz że od tak ? Jestem w szoku !
 
Ja zwariuję 🙈 po pozytywnym teściem poniedziałkowym udałam się w czwartek do lekarza który nic nie zobaczył na USG i mówił że endometrium jest jednolinijne czy coś takiego i nie wskazuje to żeby ciąża była. W poniedziałek kazał mi zrobić hcg i przyjść w czwartek da zlecenie na USG piersi i zrobi cytologię. Ponowiłam test jednak w piątek który wyszedł znowu pozytywnie a kreseczki bardzo wyraźne. Między czasie dodam że plamie co mu zgłaszałam i pobolewa mnie brzuch. Boje się i czuję niepokój...
 
Ja zwariuję 🙈 po pozytywnym teściem poniedziałkowym udałam się w czwartek do lekarza który nic nie zobaczył na USG i mówił że endometrium jest jednolinijne czy coś takiego i nie wskazuje to żeby ciąża była. W poniedziałek kazał mi zrobić hcg i przyjść w czwartek da zlecenie na USG piersi i zrobi cytologię. Ponowiłam test jednak w piątek który wyszedł znowu pozytywnie a kreseczki bardzo wyraźne. Między czasie dodam że plamie co mu zgłaszałam i pobolewa mnie brzuch. Boje się i czuję niepokój...
Nie było szans aby lekarz cokolwiek zobaczył na USG bo było za wcześnie. A lekarz mówił ile wynosi endometrium?
Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać do jutra i zrobić betę. Być może to ciąża biochemiczna albo pozamaciczna. Zbadaj też jutro progesteron.
 
Ja zwariuję 🙈 po pozytywnym teściem poniedziałkowym udałam się w czwartek do lekarza który nic nie zobaczył na USG i mówił że endometrium jest jednolinijne czy coś takiego i nie wskazuje to żeby ciąża była. W poniedziałek kazał mi zrobić hcg i przyjść w czwartek da zlecenie na USG piersi i zrobi cytologię. Ponowiłam test jednak w piątek który wyszedł znowu pozytywnie a kreseczki bardzo wyraźne. Między czasie dodam że plamie co mu zgłaszałam i pobolewa mnie brzuch. Boje się i czuję niepokój...
A kiedy miałaś ostatni okres?
 
Więc okres miałam 4 grudnia, miesiączki jeszcze mi się normują to dopiero mój 4 okres więc jak się spóźniał to mnie to nie dziwiło ani nie zastanawiało ale 12 stycznia zaczęłam plamić ale to było takie dziwne i długo trwało więc po ok 10 dniach umówiłam się do lekarza i zrobiłam ten test w sumie mój mąż go kupił bo przy ciąży z Antkiem właśnie tak plamiłam. Lekarz na USG wykluczył ciążę. Jutro idę na betę.
 
reklama
Do góry