reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Autyzm- roczniak

Czy mieliście badania słuchu? Znam rodzinę, w której dziecko zachowywało się podobnie, przez 2 lata byli zbywani, szukali diagnostyki autyzmu na zalecenie lekarzy, a okazało się, że dziecko ma głęboki niedosłuch. Przeraziła mnie ta sytuacja i ignorancja lekarzy, dlatego przekazuję, może warto też sprawdzić. Dziecko też wydawało się „w swoim świecie”.
Nie mieliśmy, właśnie chciałam z synem wybrać się do logopedy ale z tego względu że produkuje mu się w uszach bardzo dużo woskowiny. Codziennie mu je czyszczę i codziennie ma tam strasznie dużo moim zdaniem wosku bo aż wypływa z ucha i chciałam to skonsultować
 
reklama
Nie mieliśmy, właśnie chciałam z synem wybrać się do logopedy ale z tego względu że produkuje mu się w uszach bardzo dużo woskowiny. Codziennie mu je czyszczę i codziennie ma tam strasznie dużo moim zdaniem wosku bo aż wypływa z ucha i chciałam to skonsultować
To zróbcie badania słuchu przy okazji, dla pewności :) Warto udać się do laryngologa.
 
Nie mieliśmy, właśnie chciałam z synem wybrać się do logopedy ale z tego względu że produkuje mu się w uszach bardzo dużo woskowiny. Codziennie mu je czyszczę i codziennie ma tam strasznie dużo moim zdaniem wosku bo aż wypływa z ucha i chciałam to skonsultować
zachowania nie wyglądają jakoś bardzo niepokojąco. Też tak przy 1 synku podejrzewałam, ale się nie sprawdziło, ale wiadomo lepiej kontrolować :) na tym etapie i tak nie ma szans na diagnozę autyzmu. Z drugim synem z kolei mieliśmy ten problem z woskowiną, dzien w dzień czyszczenie uszu a wosk był ciągle... Okazało się że miał w obu uszach po czopie, które na pewno mu te uszy zatykały - ja jak zobaczyłam jakie to duże to się pytałam lekarza czy to normalne 😁 także wizyta u laryngologa to wg mnie podstawa u Was
 
Do góry