reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

Najdziuty oj zapomnialam o tym linku wczoraj.Juz wklejam.

KREM NA SWIAD Forever Living Products Poland Sp. z o.o.: Produkty - Pielęgnacja skóry - Emulsja Aloesowa

Owsianka rano i wieczorem czyli sniadanie i kolacja.Jajo z serkiem kozim np. bazylia i pietruszk choc sa kwasne nie sa rownowaznikiem.Mozna jajo tez z ketchupem ale nie wiem jak to sie ma do mamy karmiacej dziecko z azs-em.Napewno mozesz jajeczniczke na podduszonym pomidorku nasze w sezonie albo wloskie z puchy badz hiszpanskie.Jako mama karmiaca zlap kontakt do Joanny-MamAsik podawala ostatnio nr tel na forum A.C. bo moze ci sie przydac gdyz jest ona wspanialym doradca laktacyjnym.

Pozdrawiam
 
reklama
Witam squomage,

Ślicznie dziekuje za link do kremu, już go kupiłam. Stosuje na szyje i okolice uszka tylko nie wiem jak czesto w ciagu dnia moge go stosowac i czy moge rowniez smarowacna zgieciach pod kolanami i na łokciach. Moge tylko powiedziec ze szyja wyglada troche lepiej i mam nadzieje, ze bedzie znaczna poprawa.
 
Najdziuty krem jest aloesowy .Ales dziala przeciwswiadowo przeciwbakeryjnie ma troche wlasciwosci regeneracyjnych.Skory nie zaleczy to dietka zrobisz ale dzieko sie drapac nie bedzie.Mozesz stoswac go czasto ile razy ci potrzeba bo jest naturalny i na cale cialo nie ma zastrzezen ani przeciwwskazan tudziesz skutkow ubocznych.
 
W ogole duzo dobrego slyszalam o tej serii z Nanobase i Lipobase. Na mnie Vichy nigdy nie dzialalo. Moim zdaniem z ta firma to troche jak efekt placebo. Wystarczy zobaczyc sklad kremu naiwlzajacego. Albo toniku do skory wrazliwej!:szok:
 
Dzieki za dodatkowe info o kremie. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze pomoze tylko dieta. Zakupilam juz przyprawy polecone przez ciebie w Centrum Zdrowia i od 4 dni przygotowuje dla mojej corci 2xdziennie owsianke wg przepisu pani Ani. Jak do tej pory corci bardzo smakuje. Zastanawiam sie czy moglabym przygotować jej ta owsianke np. rano w wiekszej ilosci tak aby wieczorem nie musiec gotować tzn. wszystkie składniki x 2. Mam również pytanie dot. herbat TLI, TLACI lub TLAI w przepisach jest podane ze potrzebujemy 1,5 l wody a ja wypije tylko szklanke wiec co mam zrobic z reszta? Czy moge ja podgrzac i wypic pozniej?

Pozdrawiam
 
Helo Najdziuty.
Herbatki mozna podgrzewac przeciez lub jak nie wypijacie rob z mniejszej ilosci wody.
Owsianke oczywiscie ze mozesz robic z wiekszej ilosci i miec na wieczor a nawet na rano i sama ja jesc.Ja robie z przeszlo 4 l.mozesz zwiekszac proporcje ,doskonalic smak owsianki,po jakims zasie bedziesz miala wlasny na nia przepis i wzbogacisz archiwum A.C. podajac jego proporcje.Przejzyj archiwum pod tym katem napewno znajdziesz cos ciekawego bo przepisy juz wiele osob podawalo i kazdy jest rozny.Jest tyle przepisow owsianek ile nas pp-wiczow ja gotujacych.
 
Witam Squomage,
Dzieki jeszcze raz za wyjasnienia. Rozumiem ze jak zroie herbate z mniejszej ilosci wody poroporcjonalnie zmniejszam ilosc pozostałych skaldnikow. Tak przejzalam archiwum i wiem ile jest przepisow jednak w zwizaku z tym z jestem nowicjuszka pp to zdecydowalam ze zastosuje sie do przepisu pani Ani. Pewnie z czasem wypracuje wlasny ale musi troche czasu uplynac. Chcialabym tez zaczac pic kawe naturalna moze polecisz mi jakas bo ja nie pijam zadnej kawy. W zwiazku z przjsciem na pp ostatnio sprezentowano mi rozpuszczalną kawe zbozowa firmy Nestle zawierajaca jeczmien, slod jeczmienny, cykorie i zyto i zastanawiam sie czy moge ja pic. Mam tez pytanie o herbatke dla corci bo zblizaja sie upaly i chcialabym od czasu do czasu podac jej herbatke tylko nie wiem ktora bedzie najlepsza na ugaszenie pragnienia dla malgo dziecka.
Pozdrawiam
 
Witaj kochana
Po malu sie przedrzesz przez wiedze i praktyka w tym pomocna a nic tak nie motywuje jak walka o zdrowie.
Owsianke jak rozumiem robisz z ksiazkowego przepisu?
Kawa naturalna to kawa naturalna nie zbozowa -ta jest dla dzieci.Ja kawe pije tschibo ale z czech taki gosc przywozi .tej w polsce niestety nie ma.Jak nie jestes przyzwyczajona to pij z jednej lyzeczki zreszta kawa gotowana jest lagodna i zupelnie traci negatywne dzialanie kofeiny.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam Squomage,
Tak owsianke robie z ksiazkowego przepisu. Rozumiem ze ta kawa rozgzewajaca ktora mi polecalas na 30 min przed sniadaniem to ma byc z cynamonem i kardamonem.wg przpisu z "Filozofi zdrowia"?
Chyba jednak niepotrzebnie zawracalam ci glowe bo znalzłam na forum info ze gotowanie wg pp na pradzie mija sie z celem. A ja mam tylko prad i nie mam innego wyboru. Jestem troche zalamana bo nie wyobrazam sobie uczenia sie gotowania wg pp na butli od gazu poza tym balabm sie miec takie cos w domu. Na poczatku bylam pelna entuzjazmu i radosci ze skoncza sie problemy ze skora mojej corci a teraz jestem pelna rezygnacji i smutku ze mi sie nie powiodlo. Dziewczyny na forum pisza ze nie ma przyzwolenia na gotowanie na plycie elektrycznej a niestety sa takie obszary gdzie nie ma gazu. Czuje sie jakby ktos sposcil ze mnie cale powietrze i nie wiem co mam robic:(
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry