reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magmil napisała: "Jestem na porodówce! Wody odeszły! Mam nadzieje ze to już nie długo"
 
reklama
monik urodziła!!!!!!!!!!

58 cm, 3670 ge, kawał chłopa, obyło sie bez naciecia, jestem b. zmeczona. Tadek jest piękny
 
miotlica magmil monik ogromniaste gratulacje dużo zdróweczka
 
nareszcie!!!!!!!!!!! gratulacje dla moonik. A więc mamy już dziś PRAWIE trzy nowe marcowe maluszki. oby tak dalej.
Gratulacje dla Moonik - w końcu się doczekała
 
No to moja Natalka już nie jest sama...:-D Gratulacje, Miotlica i uściski dla Twojej Niunki.;-) Huuuurrrrrrrrrrraaaaaaa

Gratulacje również dla Monik i Magmil :))))))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry