reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:szok: to niesamowite jaki ja mam apetyt od 3dni! Dzis sniadanie zjadłam wieksze niz mężu :szok: a teraz siedze troche buszujac w necie i ciagle cos podjadam.. nie dziwiloby mnie to gdyby tak bywalo wczesniej.. a tu prosze jakis głodowy potwor we mnie sie obudzil.. to normalne:confused: do konca zostało 16 dni.. może to miec jakis zwazek;-)?
 
reklama
Katarzyna_83 możne mieć związek... czytałam że niektóre kobiety przed porodem jedzą za 2 a nawet i za 3 osoby, albo wogóle nie mieć apetytu:-)
a teraz mam pytanie:
czy wy tez macie takie straszne "upławy" czy to mi się wody sączą, bo nie wiem jak to rozróżnić kurde a zaczynam się tym już martwić :-(
 
nefka niczym się nie martw ja też tak mam pytałam lekarza to mówił że wszystko jest ok ale powiem że ja od 2 dni upławów brak
 
no to na pewno jest oki, tylko denerwuje mnie to że ciągle "mam mokro" :zawstydzona/y:
 
KasiulkaW jakaś ty chętna heheh uważaj bo wykraczesz ;-)
a tak serio to chyba każda z nas by się już rozpakowała, a mi się co wydaje że ja tu sama zostanę jak wy wszystkie polecicie na porodówkę razem ;-)
 
Hej dziewczynki my juz od dzisiaj jesteśmy w domciu :), narazie tylko podczytuje Wasze posty, nie mam narazie sił na wenę twórczą, muli mnie stale na spanie, jak dojdę do siebie napewno popiszę co i jak.

Pozdrawiam Was kochane!

P.s. GRATULACJE DLA NOWYCH MAM MARCOWYCH :tak:;-)
 
Witam Panie ;)
w imieniu mojej najukochanszej małzonki Madzi oświadczam iż wczoraj o 22.45 przyszedł na świat mały Oliwierek

pozdrowiątka i życzę wszystkim szybkiego i bezbolesnego rozpakunku ;)

zbyszek
 
reklama
7 marca o 20 :40 urodzilam Karolka
Poród siłami natury .Dzis już przyjechaliśmy do domku i cieszymy sie sobą :)
gratulacje dla wszystkich mam :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry