reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Moje maleństwo widze że nie było łatwo ale dałaś radę i najważniejsze że wasza Amelka jest już z wami ( a pamietam jak sie niecierpliwiłyśmy a tu JUŻ WSZYSTKO ZA NAMI
niech się Amelka zdrowo chowa
 
Moje Maleństwo czytałam opis z zapartym tchem... przeżyłaś troszkę....najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło!!!! Amelka jest z Wami cała i zdrowiutka!!!
 
No to jutro czekamy na wieści od Mordoklejki:-)

A Myfę troszkę przetrzymają w tym szpitalu, Biedulka.

Trzymam mocno kciuki za dziewczyny!!!
 
Magdalenka mi gin powiedział że skierowanie do szpitala da, ale dlaczego to nie wiem..też byłam zaskoczona... Ciągle mam nadzieję że do tej ostatniej wizyty tj. do wtorku to już sama urodzę
 
Ja też mam nadzieję że do wtorku urodze. Godzine temu małam straszny ból w plecach i do tej pory nic się nie dzieje tylko dziecko zaczeło się strasznie ruszać.
 
Vinniki M*R* serdeczne gratulacje i ciepłe pozdrowienia dla Was i waszych małych serduszek :-)
 
reklama
Moje Gratulacje dla nowych Mam...VINNIKI, M*R* bardzo sie ciesze, Waszym szczesciem :))))) a z Romkiem napewno bedzie wszystko dobrze, TRZYMAM KCIUKASY za WAS, wracajcie dziewczyny szybko do domku :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry