reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Katka, Pan Czop to sie ze mne bawi w kotka i myszke od ponad tygodnia:crazy: Najpierw wylazł maly kawalatek, przezroczysty, taki na pol paznokcia - to bylo9 marca. Potem byla cisza. Potem jak mi gin zrobil delikatny masaz szyki 11 marca, to zaczął wylazic brązowy i tak przez 2 dni takie wieksze gluty wylazily. Potem nagle wszystko ustalo, wiec myslalam, ze juz caly wylazl. A tu w weekend pojawil sie znowu... przezroczysty!!!:szok::baffled: wczoraj wylazilo na zmiane, glutek brazowawy, glutek przezroczysty... Tak wiec na Pana Czopa to juz nie zwracam uwagi, co sie bede jakims glutem ekscytowac;-)


moonik1 - ja też tak miałam z tym czopem, 8 marca przezroczysty z pasemkami krwi,później kilka dni brązowawy a później nic, od wczoraj ciągnący przezroczysty ale już nie wiemczy czop czy to wydzielina...
 
Widzę że nie jestem sama z problemowym panem czopem myślałam że mi już wyszedł ale to chyba za mało a teraz obsesyjnie zerkam na papierek po siusiu a tam nic i bądż tu człowieku spokojny jak dzieci od samego początku się z nami drażnią.;-)
 
Dziewczyny mam okropną zgagę codziennie wieczorem normalnie jakaś paranoja , do tego spać nie mogę bo coś mi wlazło w łopatkę lewą na plecach lub na prawym boku też nie dobrze jest spać . SYNU ile jeszcze :crazy:
 
Widzę że nie jestem sama z problemowym panem czopem myślałam że mi już wyszedł ale to chyba za mało a teraz obsesyjnie zerkam na papierek po siusiu a tam nic i bądż tu człowieku spokojny jak dzieci od samego początku się z nami drażnią.;-)

a u mnie ani śladu czopa.
 
KasiulkaW - no ja tez obsesyjnie sprawdzam papier po siusiu i kibelek:-D To jest chore, heheh:-D chyba pierwszej miesiączki tak nie przezywalam:-D
Carolin - moja kolezanka do porodu nie zobaczyla czopa, chyba musiał jej odejść w trakcie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie zgaga męczy ostatnio, jak zjem cos niekwaskowatego. Np. mleko i banany - zgaga. A jakaś surówka z kapusty, jabłuszko, herbata z cytryną - jest ok. Ja tam mysle, ze nasze chlopaczki juz niezłe włoski wyhodowały i stad nas ta zgaga męczy:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry