reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

flandria no ja tez słyszałam ze od tych pigułek dziewczyny strasznie tyły i to dużo.Lepiej sobie je daruj i znajdz dla siebie inna metodę.Nie karmisz jush piersią więc wybór masz ogromny.Pozdrawiam.
 
reklama
gabids a nie wiesz jak jest z plastrami, bo ja raczej po większości pigułek tyję,a nie chce środków długoterminowych, bo w przyszłym roku planujemy się starać o drugiego dzidziusia, sama już nie wiem, a może będziemy używać prezerwatyw i już...
 
Hej Laski jak sie czujecie z implancikami ?? Ja dobrze jak narazie nie przytylam i nie zauwazylam zadnej powaznej zmiany w swoim organizmie , zostala mi tylko blizna po skalpelu , ale ogolnie OK :tak:
Nie mam tego niepokojacego krwawienia miesiaczki mam normalnie, a w miedzy czasie nie plamie :no: takze jestem zadowolona :tak::-) a jak u Was :confused::happy2:
 
U mnie też wszystko ok.Nie mam nadmiernego apetytu,nie mam fochów,okres mam normalny bez plamień w międzyczasie.Blizne też mam ,taką małą,czerwoną kropeczke.Jak narazie jestem zadowolona z wyboru antykoncepcji.
niuńka a jak tam u Ciebie,czy byłaś u lekarza? Jak teraz się czujesz z implantem?
 
czesc wam:)
Wiecie co ,niewiem co mi sie z ty implantem dzialo ale jakis tydzien po zalozeniu tak mnie reka zaczela bolec ze wogole nie moglam jej zgjac a jak zginalam to tak przerazliwie mnie kulo ze myslalam ze mi to cholerstwo skore przebije:szok:.Pojechalam do tej kliniki gdzie mi to zakladali ale pani stwierdzila ze nikt nie moze mi pomoc bo nie ma lekarza i nikogo coby sie na tym znal:wściekła/y:wkurzylam sie strasznie bo to bylo tak silne ze nawet dzieciaka na rece nie moglam wziasc(rozmawianie przez telefon ta reka niemozliwe wogole):-(pojechalam wiec do Walk-in a tam pani powiedziala ze....ona moze mi dac jedynie tabletke po.......masakra,na diabla mi ta tabletka skoro nie jest przeciwbolowa?
Przebujalam sie z tym klociem jeszcze pare tygodni i jakos samo przeszlo:-)Nie mam pojecia czemu moj organizm tak na to zareagowal:confused:a druga rzecz to ze miedzy poczatkiem tego patyczka a ta ranka byla szerokosc na mniej wiecej jeden palec a teraz sie to tak przesunelo w strone ramienia ze odleglosc jest juz na ponad 2 palce,wy tez tak macie?
 
betsuuu ja tez miałam takie minimalne odczucie,jakby kłucie.Na kontroli pielęgniarka powiedziała ze implant się umiejscowia to znaczy układa się tam gdzie mu mięsnie ni przeszkadzają.A ciebie zapisali na kontrole? bo mnie kazali po założeniu przyjść za 3 tygodnie.
Pisałam ze dla mnie implant jest ok.Tylko moj okres trwa już 12 dni i nie wiem czy to od implantu.Musze raczej iść do lekarza i zapytać.
 
gabids a nie wiesz jak jest z plastrami, bo ja raczej po większości pigułek tyję,a nie chce środków długoterminowych, bo w przyszłym roku planujemy się starać o drugiego dzidziusia, sama już nie wiem, a może będziemy używać prezerwatyw i już...
Flandria ja stosuję plastry już 3 miesiące i jak narazie nie przytyłam ani troszkę
 
czesc wam:)
Wiecie co ,niewiem co mi sie z ty implantem dzialo ale jakis tydzien po zalozeniu tak mnie reka zaczela bolec ze wogole nie moglam jej zgjac a jak zginalam to tak przerazliwie mnie kulo ze myslalam ze mi to cholerstwo skore przebije:szok:.Pojechalam do tej kliniki gdzie mi to zakladali ale pani stwierdzila ze nikt nie moze mi pomoc bo nie ma lekarza i nikogo coby sie na tym znal:wściekła/y:wkurzylam sie strasznie bo to bylo tak silne ze nawet dzieciaka na rece nie moglam wziasc(rozmawianie przez telefon ta reka niemozliwe wogole):-(pojechalam wiec do Walk-in a tam pani powiedziala ze....ona moze mi dac jedynie tabletke po.......masakra,na diabla mi ta tabletka skoro nie jest przeciwbolowa?
Przebujalam sie z tym klociem jeszcze pare tygodni i jakos samo przeszlo:-)Nie mam pojecia czemu moj organizm tak na to zareagowal:confused:a druga rzecz to ze miedzy poczatkiem tego patyczka a ta ranka byla szerokosc na mniej wiecej jeden palec a teraz sie to tak przesunelo w strone ramienia ze odleglosc jest juz na ponad 2 palce,wy tez tak macie?
Uhuhu ...kurcze ale mialas nie mile przejscie z tym implanetem.:szok: Mnie nic takiego nie spotkalo,:no: fakt czuje czasem dziwne klucie (i stad to przesuniecie sie implantu u ciebie ) bo implant sie umiejscawia , ale mimo wszystko skonsultuj sie z lekarzem , :tak::tak:i opowiedz mu co cie spotkalo:confused:
betsuuu ja tez miałam takie minimalne odczucie,jakby kłucie.Na kontroli pielęgniarka powiedziała ze implant się umiejscowia to znaczy układa się tam gdzie mu mięsnie ni przeszkadzają.A ciebie zapisali na kontrole? bo mnie kazali po założeniu przyjść za 3 tygodnie.
Pisałam ze dla mnie implant jest ok.Tylko moj okres trwa już 12 dni i nie wiem czy to od implantu.Musze raczej iść do lekarza i zapytać.
Mnie tez nie zapisali na kontrole po:confused:wiedzieli tylko ze jesli cos nie tak bedzie mam sie zglosic, napisz co powiedzial Ci lekarz na temat dlugiej miesiaczki - moja tez 1 byla dluzsza troszke chya o dwa dni :dry::baffled:
 
reklama
buziaczku juz nie bede im d....zawracala ,te gamonie i tak nie beda wiedzialy dlaczego a mi juz sie nie chce latac po lekarzach;-)pozatym teraz mam inny problem i to taki sam jak gabids tzn moj okres trwa juz 16 dzien:szok:nie jest moze jakis intensywny ale jest i juz mnie to irytuje:wściekła/y:jutro ide zrobic sobie apoitment
 
Do góry