reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta

reklama
zrobilam ankiete a Wyniki ankiety zostały ukryte przez jej autora.dlaczego nie moge ich zobaczyc?
 
Witam i pozdrawiam gorąco wszystkie młode mamy, a także te które dopiero oczekują na przyjście swojego maleństwa. Mam do was ogromną prośbę; piszę pracę licencjacką na temat naturalnego karmienia niemowląt. Chcę przebadać młode matki poczynając od tych, które niedawno urodziły, ale także te, które już mają nieco starsze dzieci. Bardzo proszę wszystkie mamy które mogą mi poświęcić chwilkę o wypełnienie w wolnej chwili ankiety, podaje link:

Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!

Ankieta ta dotyczy wiedzy matek na temat naturalnego karmienia niemowląt. Ankieta jest w pełni anonimowa, a dane pozyskane z niej przeznaczone wyłącznie do celów pracy licencjackiej. Z góry dziękuję pozdrawiam i ściskam Was i Wasze cudowne Maleństwa, życzę wszystkim mamą macierzyństwa przepełnionego radością i pozbawionego problemów :)


<"Dzieci mają cudowną moc, aby zmieniać się we wszystko to, czego zapragną">
 
reklama
Do góry