reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
Lucyann pisze:
dziewczyny wracajac do teamtu watku odczasu do czasu go czytam i przeraza mnie to ze wiekszosci miala tylko jednego partnera ...tu pytanie do tych co tak glosowaly nie boicie sie ze cos tracicie??? zyje sie raz!!!!! :p???

Ja właśnie zdałam sobie sprawę, że tracę i to bardzo dużo.
Nieukłada nam się i to stąd te myśli.
No ale teraz to już nic nie zrobię!!!
:( :( :(
 
reklama
Lucyann pisze:
dziewczyny wracajac do teamtu watku odczasu do czasu go czytam i przeraza mnie to ze wiekszosci miala tylko jednego partnera ...tu pytanie do tych co tak glosowaly nie boicie sie ze cos tracicie??? zyje sie raz!!!!! :p???
Lucyanno, jest taka anegdota: pewien facet poszedł na koncert, akurat grał kontrabasista solo i kiedy impreza się skończyła ów człek podszedł do muzyka i mówi tak - "Panie, pan jakoś tak dziwnie gra. zauważyłem że pan w ogóle nie porusza lewą ręką po gryfie. Inni to latają w te i we wte jakby nut szukali a pan nie !". "Widzi pan. oni wciąż szukają a ja już znalazłem".
Miłego szukania... po ślubie. :p
 
cytrynka wlasnie jestem przed rozwodem i wcale ale to wcale mnie nie przeraza i ciesze sie ze mozna szukac czlowiek sie zmienia a podobno tylko takie laciate stworzenie jest nie zmienne nasz oczekiwania tez plyna sobie gdzies nie panujemy nad tym ja pare lat temu tez myslam ze znalazlam ....proponuje sie zastanowic a ty Marul nie badz taki hop siu do przodu......mnie mamusia nauczyla spokoju w wypowiedzi a ciebie jezyczek swiezbi zrob cos z tym....!!!! ;)
 
Cytrynka to zamiast siedziec na Lipcowych mamusiach to tylko ostrzy kielki komu ty dorypac na intymne tematy.
Przykre to jest ale zauwazam tylko docinki z Twej strony, a sama siebie pokazujesz jakbys to miala byc "niewiadomo kim".
Juzpewna osoba napisala tu w Twym kierunku ze to forum stworzone jest do rozmow a nie docinek Twego ostrego jezyka.
 
CYTRYNKA i KINDZIA100

Na forum sie drogie Panie ( i Panowie) nie obrazamy.
A teksty powyżej mogą być tak klasyfikowany.
Prosze o wiekszą rozwage w doborze słów.

Pozdrawiam
Modarator

Jakby ktoś wczesniej nie zauwazył to ponawiam informacje.
Prosze o dyskusje merytoryczne i mądrzejszy dobór słów.
na forum sie nie obrazamy. Kto nie bedzie sie do tych zasad stosował poniesie konsekwencje swojego zachowania.
Polecam zapoznanie sie z netykieta.
 
Ostatnia edycja:
http://www.netykieta.prv.pl/
3. Typowo kulturalne
międzyludzkie

· nie nazywaj nikogo lamerem (ani inaczej negatywnie też), jeśli nie wiesz do końca co to znaczy i zanim kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób przemyśl to.
· nie zwracaj uwagi nigdy publicznie lecz bezpośrednio danej osobie, chyba że jest to osoba już wyjątkowo łamiąca wszelkie reguły (i robi to też publicznie) i po uwadze jej zwróconej najpierw osobiście nie zareaguje.
· jeśli się zwracasz do danej konkretnej osoby raczej pisz z dużej litery "Ty", a nie "ty" i inne jak Ci, Tobie...
· swoje opinie wyrażaj zawsze w sposób kulturalny
· pamiętaj zawsze, że nie jesteś sam jeden na świecie i że nie jesteś najważniejszy


ku przestrodze

· pamiętaj, że tak na prawdę w Internecie nikt nie jest anonimowy! Zawsze można dojść do tego kto, skąd, kiedy, gdzie i co.
· nie ma jako-takich odgórnych czysto prawnych zasad obowiązujących w Internecie, ani "cyberpolicji" na każdym kroku, lecz pamiętaj, że tu społeczność broni się sama i też nieraz mogą Cię spotkać niemiłe konsekwencje ze strony innych użytkowników lub administratorów.
· zawsze zapisuj sobie swoje hasła żebyś ich nie zapomniał, pilnuj ich i nie udostępniaj nikomu
 
a mi się cięty jezyk Cytrynki podoba. To nie Forum wzajemnej adoracji, a forum gdzie z założenia mają byc wymieniane myśli i opinie, które nie muszą się wszystkim podobać. Na tym polega wolność słowa.
 
to wszycsy mamy sobie ładnie psipsiać???
ja uwazam ze jest tu tylu ludzi ,ze logiczne ze ilu ludzi tyle zdan i poglądów
nie widze tutaj niczego niestosownego abys ''musiala wchodzic''

sory ale smieszne mi sie to wydaje

na innym forum rowniez dzieciecym widzialam i to znacznie znacznie ostrzejsze 'języki'
i jakos zaden moderator nie wchodzil w roznice zdan miedzy mamami

to tyle co chcialam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
marul pisze:
a mi się cięty jezyk Cytrynki podoba. To nie Forum wzajemnej adoracji, a forum gdzie z założenia mają byc wymieniane myśli i opinie, które nie muszą się wszystkim podobać. Na tym polega wolność słowa.

a mi nie wszystkie wypowiedzi cytrynki sie podobaja
nie ktore sa bardzo fajne.....a nie ktore poprostu głupie
sorki cytrynka nie chce cie urazic w tym miejscu
pisze co mysle

ups..........poniose tego konsekwencje??? 8) :p
 
Do góry