reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
dajcie im zyc.Skoro lubia tak sie bawic to ich sprawa.Skoro wam sie nie podoba,to nie znaczy ze innym nie wolno.Skoro dobrze sie bawia i nie rania innych to dozwolone.czyz nie??
 
reklama
KINDZIA100 pisze:
dajcie im zyc.Skoro lubia tak sie bawic to ich sprawa.Skoro wam sie nie podoba,to nie znaczy ze innym nie wolno.Skoro dobrze sie bawia i nie rania innych to dozwolone.czyz nie??
Nie. Zostawmy już ekscesy naszej koleżanki na boku, to w sumie tylko zabawne.
Teraz skupmy się na tym co napisałaś powyżej - powtarzam: nie. Parę lat temu w Niemczech był przypadek taki że pewien facet zamieścił w sieci ogłoszenie iż poszukuje męzczyzny który da się zabić i zjeść. I taki ktoś się zgłosił i został zabity, poćwiartowany i umieszczony w zamrażarce z ktorej sukcesywnie był pobierany do posiłków. Umowa była jasna, nikt nikogo nie zranił, bo obie strony umówiły się i umowy dotrzymały. Czy mimo to wszystko było OK ?
To oczywiście tylko dygresja ale chyba warto pomysleć o tym casusie przy okazji mówienia o "ich sprawie" i nieranieniu się.
 
słusznie Cytrynka piszesz, ale seks to seks, a jedzenie to jedzenie
ja np. boczku nie zjem, ale na boczku to i owszem
 
Kurcze ja sobie myślałam że ciut zboczona jestem ale jak sobie poczytam to pszekonuje sie że całkiem normalna :* dzieki kochani.Osobiście miałam 12 partnerów a mąż był 9 ale joś nam nie szło wiec sie rozeszło.Zaczełam wcześnie bo stwierdziłam że nie ma sensu na czekanie na tego jedynego bo bede sie szykowała i czekała a potem i tak sie okarze że to nie ten jedyny.Więc wykupiłam sobie wycieczke do Hiszpani i pszez tydzięń uczyłam sie sztuki kochanie z gorącym Hiszpane :) A co do boczku to całkiem nie głupi pomysł
 
"Przepraszam wykasowałam treść postu. Można i komentować czyjeś zachowanie, ale bez personalnych, obraźliwych wycieczek. To niepotrzebne.
pozdrawiam aniaslu"
 
cytrynka, ty jeszcze w przedszkolu jestes, zeby takich okreslen uzywac? tak sobie czytam twoje posty, zgadzam sie z kindzia, ze sa czesto delikatnie rzecz ujmujac niewybredne, ale zeby az takim chamstwem w kogos uderzyc to juz przesada! uwazam, ze powinnas kindzie przeprosic.
 
reklama
kindzia, masz racje, moze tu trzeba po prostu odpuscic. ale zeby takim prostactwem na forum sie popisywac to sie dawno nie zdarzylo!
 
Do góry