reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
reklama
przeciwko zdjeciom czy filmom nic nie mam, ale kreconym we dwojke.. przeciw sexualnym excesom w wiekszym gronie - tez nie. ale w rodzinie to jakos mi sie w glowie nie miesci.. moze jakas pruderia ze mnie wylazi, ale to juz dla mnie nie do przyjecia. fantazje fantazjami, ale prezentowanie siebie w lozku rodzinie? nie opowiedzialabym ze szczegolami co wyprawiam z facetem moim rodzicom. nie pokazalabym im tego. a to przeciez takze najblizsze osoby, prawda?

jakos mam przed oczyma sceny z 'krolowej margot'..
 
a ja wam powiem taka ciekawostke - mój mężulo mial przedemna tylko 1 i do tego spal z nia ok.10 razy - jak na faceta dziwne ale ja sie ciesze - tak na prawde zaczal sie wszystkiego uczyc ze mna - i przyznaje ze jaest coraz lepszy w te klocki ;D ;D
 
Ten pierwszy był tragiczny bo żadnego romantyzmu w nim nie było doszło do tego że podczas seksu czytałam gazety!!!
94609.jpg
 
Lezałam na łóżku i czytałam co było pod ręką w końcu miałam tego dość i odeszłam od niego ale nie tylko z tego powodu ogólnie zaczęło się psuć, nawet dochodziło do tego ze zmuszałm mnie do seksu ale to zupełnie inna historia
 
reklama
Do góry