reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Ja już odliczam godziny do amnio. Ostatni tydzień był raczej bezstresowy, nie myślałam o tym za dużo, bo córka, praca i inne obowiązki. Dopiero dzisiaj dopadł mnie stres i taka jakby niepewność, warczę na wszystkich i chyba jestem nie do zniesienia. Ale, co najśmieszniejsze, najbardziej martwi mnie to, jak mój Niemąż poradzi sobie rano z naszą córką ;) Ja o 7 rano wybywam z domu, a on pierwszy raz całkiem sam musi ogarnąć rano wszystko od A do Z, czyli od pobudki (co nie jest łatwe), przez ubieranie (tragedia), śniadanie (jakoś pójdzie), po wyjście z domu (na pewno czegoś zapomni, byle nie dziecka ;) ) i odstawienie do przedszkola (uff).
 
Panna Migotka, ja aż z woj.slaskiego jechałam na powtorna amnio do Warszawy i tego co się obawiałam jako jeden z największych strachów to to, jak moja mama poradzi sobie z uśpieniem synka, bo musiał nocować już u niej noc przed zabiegiem (o4 mieliśmy pociąg) i jak później zniesie zmianę opieki między moją mamą,ktora szła do pracy na 14, a ciocia,ktora specjalnie się zwolniła wcześniej....biedak dał się się uśpić mamie dopiero o 23.00, o 6 już wstali, a u cioci miał już gorączkę z wrażenia.... Syn 2.5 roku teraz :)
 
Dziewczęta, ja już po. Zabieg zupełnie bezbolesny, ale rzeczywiście nieprzyjemny. Podobno mój płyn owodniowy dosyć gęsty i dr pytała, czy miałam krwawienia w ciąży lub krwiaka, bo zwykle z tym jest to związane. No nie miałam. Dodatkowo na usg wyszło ognisko hyperechogeniczne w serduszku, ale nie martwię się tym. Wynik za 2 dni!
 
reklama
Do góry