reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

reklama
u mnie jest tak cieplutko, ze na balkonie siedziałam w bluzeczce na ramiączkach, a teraz jak nie ma juz słońca (bo balkon mamy od wschodu) to tylko lecitkiego polarka narzuciałam i nawet nie zapinam, a balkon od rana otwarty i jest cieplusieńko w mieszkaniu, normalnie wiosna pełna parą :)
 
aknovi jakby to powiedziała aenye, nareszcie wiem z kim gadam:-D super wyglądasz:)

i widzę że włoski świeżo umyte hahahh rytuał każdej kwietniówki !!
 
Dzięki :) morgaine - ja niestety włoski to codziennie muszę :/ bo mnie natura takimi cieńkimi i byle jakimi obdarzyła i bez porannego mycia i suszenia, to nie wyglądam... a poza tym - dziś lekarz, to trzeba jakoś wyglądać :p jak już mu dupę będę pokazywać, to żebym chociaż wyglądała jak człowiek :p
 
Dzięki :) morgaine - ja niestety włoski to codziennie muszę :/ bo mnie natura takimi cieńkimi i byle jakimi obdarzyła i bez porannego mycia i suszenia, to nie wyglądam... a poza tym - dziś lekarz, to trzeba jakoś wyglądać :p jak już mu dupę będę pokazywać, to żebym chociaż wyglądała jak człowiek :p

jak on na dupę patrzy to po co włosy myjesz?:-D
 
reklama
Do góry