reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Albumik

reklama
ale super fotki :tak:
maxwell widać że Marysia lubi nakrycia głowy ;-):-D , ja tam na spacerki jak pogoda pozwala to ide z dwójką , najwyżej Kubę chwilkę poniosę , no ale muszę w końcu dostawkę zamontować i będzie git :tak:
mama widać że Marcelowi się podobało :tak:
kilolek super górka ,ale najważniejsze że chłopaki mieli frajde i sobie pozjeżdżali :-)
Jacku musze ci przyznać że mieszkasz naprawde w pięknym miejscu :tak:

u mnie nie ma śniegu za to dzisiaj nie padało ;-) 2012-01-17 12.14.19.jpg2012-01-17 12.15.01-1.jpg2012-01-17 12.37.41.jpg

i kilka minek małej (ale kiepskiej jakości bez lampy) 100_0047.jpg100_0052.jpg100_0053.jpg
 
AniaSm u was tez widoczki widze w deche, jakies skałki widać. A dzieciaki super ale faktycznie wiosennie jakoś ;-)
 
Jak ja Wam zazdroszczę tego śniegu:tak:
Marcel, Marysia super dziaciaki i widać, że zadowolone;-)

Ania Kuba pcha wozek na spacerze czy to tak tylko do zdjecia?;-)
Dzieciaki masz super:-)
 
pola chciałam mu zrobić fotkę , wrzuciłam hamulec i poszłam do przodu a on wtedy do wózka i próbował pchać tylko mu nie pojechał ;-)
kilolku bo to miasto generalnie na skale jest położone i tego wszędzie pełno , oni tutaj jak się budują to nie kopią fundamentów tylko się kupuje dynamit i wysadza się skały i na tym buduje domki :tak:
 
reklama
Do góry