reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Oj jak ja ci zazdroszczę tej chudzizny. Ja też tak chcę albo chociaż do 70 kg.
Płakać mi się chce jak czytam że wy takie chude albo tak chudniecie a ja ... :(


Ja tez chce schdnac juz nie jem kolacji od paru tyg, uwazam na to co jem a waga nie chce isc w dol, zawsze mialam tedencje do nadwagi ale ja juz chce wejsc w swoje ciuchy!!!
 
Witajcie ;) Ja niedawno pisałam o tym że jestem w ciąży a teraz moja Milusia ma już 4 miesiące ;) szok...A tu kilka zdjęć : 67d423f2e8.jpgzaraz po urodzeniu6ad7e12606.jpgtutaj ma miesiąc...ss.JPGP6130933 (Small).JPGP6060832 (Medium).jpgA tak wyglada teraz ;*
 
słodziaczek.Jak ten czas leci rzeczywiscie.Pamietam jak moja sie urodzila to myslalam aby do miesiaca to bedzie juz z górki a tu juz 4 miesiace ma,ech...........
 
reklama
Do góry