reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Shingle, a gdzie i PO CO na dietkę będziesz się wybierała ?:-p jak na razie musimy przytyć te 12-15 kilo :-):-)
 
Ilonaa jest mnie zdecydowanie za dużo, ale teraz nie będę się odchudzać - nie, nie nie :-)

Anyolki dużych masz już chłopców. Kurcze to już mężczyźni właściwei :-p
 
Shingle a czego Ty od siebie chcesz?? Przecież Ty jestes szczupła!!!!! Ja to bym się musiała wziąść za diete... ale Ty???? Bez przesady:-)
 
Hahahahaha :-D Dobre - ja i szczupła. Kobito nigdy w życiu szczupła nie byłam. Zawsze kluska :-p A teraz to już masakra.
Kobitki a swoją drogą pokażcie brzuszki. Będziemy patrzeć jak rosną. Co Wy na to ?
 
Shingle ! Dzidziuś to powinien się teraz obrócić i zasadzić Mamusi kopa w tyłek, że takie głupoty gada ! :-)
 
Dziewczyny świetny pomysł z tymi zdjęciami :) Czytając Wasze wypowiedzi zawsze sobie próbuję wyobrazić jak wyglądacie, ile macie lat itp. Myślę, że podświadomie każda z nas tak ma.
Cieszę się, że pokazujecie się z całymi rodzinkami :)
Ja też spróbuję coś załączyć. Mam nadzieję, że mi się to uda, bo nie ukrywam, że mam trochę problemów z niektórymi extra bajerami na tym forum. Nie jestem w tym najlepsza, ale staram się radzić sobie sama i nie angażować męża. pozdrawiam
 

Załączniki

  • P7310163.jpg
    P7310163.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 76
  • P8110471.jpg
    P8110471.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 96
  • zdjęcia mamy 066.jpg
    zdjęcia mamy 066.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 64
  • F1040029.jpg
    F1040029.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry