reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Ala usypia ok 20 i tez miała taki okres, że budzila się co 2 h w nocy,teraz od paru dni budzi sie ok 24.30 -1.00,a potem ok 5.próbowalam kaszke dawać przed snem ,ale to nic nie dało.dopiero teraz,jak zaczęłam odstawiac małą od piersi i pije więcej innego mleczka,to lepij spi.jest mi przykro,że muszę ją odstawić,ale chudnę na potęgę i w koncu nie będę miała siły się nia zajmowac.jem duzo,ale to nic nie pomaga,waga cały czas leci w dół.jutro ide na badania....
 
Ala usypia ok 20 i tez miała taki okres, że budzila się co 2 h w nocy,teraz od paru dni budzi sie ok 24.30 -1.00,a potem ok 5.próbowalam kaszke dawać przed snem ,ale to nic nie dało.dopiero teraz,jak zaczęłam odstawiac małą od piersi i pije więcej innego mleczka,to lepij spi.jest mi przykro,że muszę ją odstawić,ale chudnę na potęgę i w koncu nie będę miała siły się nia zajmowac.jem duzo,ale to nic nie pomaga,waga cały czas leci w dół.jutro ide na badania....

Poniekąd Ci zazdroszę
 
U nas ostatnie dwie noce kiepskie :sick:. Po tym nieszczęsnym badaniu chyba :unsure:. Albo następne zęby idą :confused:. W każdym razie Anduś spał ze mną właściwie całą noc, a i tak się rzucał i płakał przez sen :-(. Mam nadzieję, że niedługo przejdzie i wyśpimy się w końcu oboje :tak:.

Madzik, to nie po badaniu. Badanie moze wygląda nieciekawie, ale krzywdy na pewno dziecku nie robią, lekarz tak chwyta dziecko, żeby nie uszkadzić żadego stawu. Oliwka była już kilka razy tak badana i nawet jej to latanie i wiszenie do góry nogami się podobało. I na pewno nie była po tym marudna.
Ja bym obstawała raczej przy zębach albo innych boleściach :tak:
 
Kasiad plus jest taki,ze nie mam problemu z wagą po porodzie,to fakt i z tego się cieszę.ja zawsze byłam szczupła,ale teraz to normalnie prawie za trzepak się chowam...;)
 
nuśka23 musimy się wziąść za siebie!lekarz Ali(byłam bo pokasłuje mi coś,ale jest ok) mnie dziś zapisał na badania na jutro,bo powiedział,że "znikam";)
 
U nas jak Martynka spala od 20 do 9 tak spi. tylko ze juz nie zasypia jak kiedys przy butelce. teraz trzeba ja ok 10 minut nosic i kolysac. Ale ja sie z tego ciesze bo mam przynajmniej troche blliskosci z moja coreczka przed snem :tak:
 
reklama
Madzik, to nie po badaniu. Badanie moze wygląda nieciekawie, ale krzywdy na pewno dziecku nie robią, (...)Oliwka była już kilka razy tak badana i nawet jej to latanie i wiszenie do góry nogami się podobało. (...)
Ja bym obstawała raczej przy zębach albo innych boleściach :tak:
Kasiu ja już sama nie wiem :hmm:. Andrzejkowi badanie na 100% się nie podobało, bo dopóki leżał, to nawet się uśmiechał do lekarki, ale jak tylko go chwyciła za rączkę i nóżkę to już rozryczał się na dobre - i tak do końca badania :-(. Co do profesjonalizmu lekarki, to nie mam zastrzeżeń - faktycznie robią to zręcznie i bez ceregieli. Natomiast Anduś faktycznie ostatnio strasznym ryczkiem jest, no i dziś jak przyjrzałam się jego dziąsełkom, to wydaje mi się, że mu dwójka prawa dolna się wyżyna :huh:. A myślałam, że po dolnych jedynkach wychodzą górne jedynki :confused::unsure:.
 
Do góry