reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

reklama
Dziwczyny witajcie i rozgoście się i proszę coś więcej o sobie.Całuski

u mnie wsio oki....dzieciaki zdrowe i czekam na sanki które małemu zamówiełam.
Mam przygotowanie do kursu bioenergoterapeutów w marcu 5 dniowe zakończone egzaminem (wymóg unii naszej kochanej).Bez tego mnie leczyć nie wolno.
W lutym zaczynam radiestezje.I prowadzę kurs gotowania wg pp też w lutym dla dzieciaków alergicznych i zdrowych.Mam pełną liste i trzymajcie kciuki aby wsio było oki bo mam stresa gdyz to pierwszy kursik w którym sama musze wiedze przekazać.
 
Dziwczyny witajcie i rozgoście się i proszę coś więcej o sobie.Całuski

u mnie wsio oki....dzieciaki zdrowe i czekam na sanki które małemu zamówiełam.
Mam przygotowanie do kursu bioenergoterapeutów w marcu 5 dniowe zakończone egzaminem (wymóg unii naszej kochanej).Bez tego mnie leczyć nie wolno.
W lutym zaczynam radiestezje.I prowadzę kurs gotowania wg pp też w lutym dla dzieciaków alergicznych i zdrowych.Mam pełną liste i trzymajcie kciuki aby wsio było oki bo mam stresa gdyz to pierwszy kursik w którym sama musze wiedze przekazać.
Fajnie macie z tymi sankami, nie mozemy sie juz doczekac kiedy znowu zobaczymy tyle sniegu. w tym roku troche popadalo ale to zaraz puscilo wiec klapa:-(. Czytalam o tych dietach pp, widzialam zdjecia dzieciatka przed i po , biedacto. Twoje maluchy sa alergikami?
 
Dziewczyny piszcie mi o szkolach w czewie bo naprawde nie wiem gdzie mam te moje pierdulko poslac. Jakakolwiek opinia bedzie oki!
dzieki
 
Fajnie macie z tymi sankami, nie mozemy sie juz doczekac kiedy znowu zobaczymy tyle sniegu. w tym roku troche popadalo ale to zaraz puscilo wiec klapa:-(. Czytalam o tych dietach pp, widzialam zdjecia dzieciatka przed i po , biedacto. Twoje maluchy sa alergikami?

Tylko najmłodszy był -zawaliłam sprawe przed i w ciąży żywiłam się zdrowo serki owocki jogurty surowe warzywa...bokiem wyszło.Lekarze piali z zachwytu a potem znikąd pomocy.
 
Witam serdecznie mamusie z Częstochowy!
Jestem mamą 8-miesięcznego synka, większość czasu spędzam razem z nim w domu, choć troszkę też pracuję.
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Do góry