reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

reklama
ja sie tak zastanawiam - cięzko mi jakoś Nasze dzieci porównać ale Marcel przez ponad 4 tygodnie przybrał tylko 700 g (chyba niewiele jak na dziecko dokarmiane sztucznie) i teraz jak ma 2,5 miecha wazy 5600g a ma już 64 cm...czyli od urodzenia przytył 2100g i 7 cm urósł!!!ja nie widze po nim zeby się robił puciek bo nóżki ma nadal szczuplutkie i na buźce jest jaki był:happy:
obecnie jest w 12 tygodniu życia
 
Dzisiejszy wynik - 2,5 miesiąca - 5700 g :-)
Lekarz powiedział, że jest lekkim grubciem ale na piersi ma prawo być :-p
Kurde, Wasze dzieci ważą mniej więcej tak samo, a wyglądają szczuplutko :confused: (a może mi się wydaje, bo Majka jest szczuplutka i stąd to porównanie - waży kilogram więcej od Tymona a jest dokładnie 3 miesiące starsza:confused:)
 
Ale ja tam się nie martwię - na cycku może być grubciem - dzieci karmione piersią, nawet jak są okraglutkie to zawsze to zgubią jak zaczną chodzić, bo cycek nigdy nie prowadzi do otyłości :-) (zresztą mamusia była dopiero kuleczką w jego wieku, a teraz co? :-p)
A tak naprawdę to on ma po prostu tylko na buzi takie "pućki"...
 
na Oliwie mi ciagle wołąli że grubasek a mnie to wku...ło bo ona była drobniutka tylko buzie miała pucołowatą...no ale na spacerze nie będe dziecka rozierac zeby pokazac jaka jest na prawdę...
 
reklama
Ale ja tam się nie martwię - na cycku może być grubciem - dzieci karmione piersią, nawet jak są okraglutkie to zawsze to zgubią jak zaczną chodzić, bo cycek nigdy nie prowadzi do otyłości :-) (zresztą mamusia była dopiero kuleczką w jego wieku, a teraz co? :-p)
A tak naprawdę to on ma po prostu tylko na buzi takie "pućki"...
Melci tez była taki grubasek a jak zaczeła chodzic to jak widac do grubasków nie nalezy;-)
 
Do góry