reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

mrowa - ale rodzeństwo do siebie podobne!!!Zawsze to widziałam ale teraz to już w ogóle :tak:pierwsze zdjecie to myslaam ze Kondzia dałaś do porównania bo ta sama minka:-)
poddałaś niezły pomysł i ja też zdobię kilka zdjeć zdjęciom Oliwi jak była w wieku Marcela teraz:tak::tak::tak:
 
reklama
Mrówa, super pyza z Melci.
Nie pamiętam, czy już Wam pokazywałam, a jeśli tak, to zobaczycie jeszcze raz
on_i_ona.JPG
 
GIZA - ale super!!!trzeba będzie Marcelowi strzelić jakąs fotkę jaką juz ma Olwiia i tez bedzie takie porównanie:tak:świetnie to wyglada - noski identyczne!!!dopiero na takich porównaniach widac dokałdnie podobiensrwa i różnice.Śliczne masz dzieci giza - no śliczne!!!
 
Mrowa, Giza super porownania. Normalnie nie moge sie nadziwic jak duze podobienstwo jest pomiedzy rodzenstwem w tym okresie (choc przyznam, ze jakos tak z wyrazu twarzy juz dobrze widac, ktore to dziewczynki:-)).
 
Niekat Oliwka śliczna!!
Mrówa, Giza ale podobieństwo :szok:szok!! dzieciaki świetne!!
Muszę tez zrobić takie porównanie moim pociechom:tak:
 
Giza bardzo do siebie podobni:-) Milenka ma jaśniejsza karnacje i tylko to ja odróznia:happy2: no i kolor oczów;-)
moi tez sie róznia tylko oczami:-D Gabrysia jak wczoraj wyciagnełam zdjecia to sie pyta czy to Kondziu;-):rofl2:
 
Niekat, Oli śliczna jak myła mniejsza i tak jej pozostało...cała córeczka mamusi:tak::laugh2:

Mrowa, masz rację... Melcia bardzo podobna do Kondzika w tym wieku, ale za to chyba bardziej roześmiane ma oczy:-)

Giza, niesamowite podobieństwo... tylko Przemko miał bardziej śniadą cerę i bardziej błękitne oczka:tak:
 
reklama
Do góry