reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja rosnę i rosnę ...

Niekat śliczna Oliwka!!!;-):tak:
A Wasze dzieciaczki Mrowa1 i Giza, faktycznie baaardzo do siebie podobne:-)! Jak zobaczyłam Melcię to wykapany Kondzik, hehe:-D:-D A zestawienie Milenki z Przemciem superowe!!!:-)

A my po dzisiejszej wizycie u lekarza i Martynka (2,5 miesiąca) waży 5060g - przybrała 800g w ciągu miesiąca, a obwód główki 39 cm!:happy:
Oby tak dalej;-)
 
reklama
My dziś po szczepiniu drugim - Marcel był taki dzielny ze aż jestem z niego dumna:-)popłakusiał tylko przy wkłuciach i minutkę po a jak wyszliśmy z gabinetu to już się do mnie uśmeichał:tak::-)
Waga: 5800g
wzrost: wg lekarki 57!!!!!!(czyli tyle co miał jak sie urodził) wg ksiażeczki (wpisywałą pielęgniarka) 62 a wg mnie 64 cm:rofl2:
obwód głowki: 39,5 cm
obwód klaty: 42 cm
teraz sobei lezy w łóżeczku dziennym i igra z zabawkami:rofl2::-):tak:niesttey na zakocnzenie roku w przedszkolu Oliwii go nei zabiorę bo ma nie wychodzić z domu:happy:
 
giza niesamowite jak podobne sa Twoje dzieciaczki na tych fotkach!

niekat Oliwia byla rownie slodka jak maly Marcel teraz


my rowniez po drugim szczepieniu.
Infanrixu nadal nie ma w hurtowniach i Dawid zostal zaszczepiony Pentaxem o tym samym skladzie co szczpionka nr 1
Zero goraczki czy marudzenia, nocka przespana z jedna pobudka jak zawsze

waga 6340
glowka 42
klatka 40
 
Giza brdzo podobne dzieciaczki, nawet włoski im sie tak samo układają :-D

Mrówa gdyby nie kolor oczu to bym też pomyliła Twoje szkraby :-D
 
My dziś rownież po 2 szczepieniu..,ale ja dostałam bez problemu infanrix hexa(zamawiałam inern."dbam o zdrowie")...
Ale..mała zuch dziewczyna..waży 6450! innych pomiarów nie robili,bo nie miała pani centymetra:wściekła/y:...Sama sobie wieczorem zmierzę:crazy:
Teraz mała śpi...
 
reklama
Asze, Ewa wow niezła waga waszych pociech :-)

A my 18.06 byliśmy na drugim szczepieniu i kolejnych pomiarach ale coś mi tu nie pasuje bo według nich
waga Julki 5550 g / 6 tyg. wcześniej 5080 g
wzrost 67 cm
obw. główki 40 cm / 38 cm
obw. kl. piersiowej 39,5cm / 38,5 cm

czyli przez 6 tyg. przytyła tylko niecałe 500 g :confused: tylko że jak się ważyłam z Julką jakiś czas temu to według mojej wagi miała już 6000 g a nie czuję jak ją noszę żeby schudła-wręcz przeciwnie:baffled:

w każdym razie od urodzenia na pewno urosła około 12cm :szok: i to widzę doskonale :-D
 
Do góry