reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

A co z piciem??!!

Olo też wypija max 300ml w ciągu dnia.
Pieluchy zmieniam z 4, max 5 w ciagu dnia. Pierwszą po nocy, poźniej przed spacerem, ok 12, po spacerze ok 16, no i do snu ok 20. Zawsze są dość pełne.

Z tymi niekapkami to też słyszałam, że bezsensu, bo trzeba poźniej zaś oduczac od niekapka by przestawic dziecko na kubek.
Zreszta niekapek nie mieści mi się do podróżnego termosika ;-):-)​
 
reklama
Wracajac jeszcze do tego nieszczesnego niekapka, bo sie tak zastanawiam i zastanawiam w sumie mowia ze smoczek tez powoduje wady zgryzu, z drugiej strony mozna stwierdzic ze wszystko co nie jest cycusiem moze powodowac jakies wady itp.Ajjj sama juz nie wiem
 
Do picia Synkowi daje herbatke Hippa Ziolową, czasem pare łyzeczek zwyklej jak ja pije...soki choc w bardzo malych ilosciach, kompoty....
 
Mój Kubuś pije tylko wodę przegotowaną:dry: - no czasami go naleci i wypije jakiegoś kubusia czy ten soczek z bobo vity,ale bardzo rzadko.
 
U nas z reguły do picia podaję:
*na śniadanie/obiad - herbatki Hippa....ulubiona to jabłkowa z melisą, ale owocowe też lubi
* w ciągu dnia -syropy Babuni, rozcieńczone wodą.
Próbowaliśmy podać kakao ale nie smakowało Amelce, a ostatnio próbujemy wprowadzać soki jabłkowe z kartoników, oraz soki na bazie wody mineralnej.
 
reklama
Kuba pije wszystko co mam pod ręką... herbatki HIPP itp. soki do rozcieńczania, zwykłe soki, herbaty zwykłe ale owocowe, czasami ode mnie wypije czarną czy zieloną, kakao czasami, kompoty... itp, itd
 
Do góry