reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień ciąży - brak mdłości

Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
Witaj ja również jestem w 8 tygodniu i obecnie lekkie zmęczenie mdłości raz są raz nie ma i też się czasami zastanawiam czy jest ok😉pierwsza ciąża stracona w 9 tygodniu pamiętam że dokuczało mi tylko zmęczenie,druga ciąża lekkie mdłości i tkliwe piersi obecnie kończy roczek🙂teraz 3 ciąża mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂musimy się wspierać bo stres nam nie potrzebny trzymam kciuki za nas 🙂🙂🙂🙂
 
reklama
Ja w żadnej ciąży nie miałam mdłości, bólu piersi czy senności ;-)
Także spokojnie, bo to nie jest wyznacznik czegokolwiek. Tylko się cieszyć jak nic nie męczy :D
 
Dzień dobry,
Jestem w 8 tygodniu ciąży w miniony czwartek byłam na USG widziałam bijące serduszko, jednak niepokoi mnie fakt ze oprócz senności i tkliwości piersi nie mam żadnych innych objawow np. Mdłości, złe samopoczucie . Czy to normalne? Czy mimo wszystko to zły objaw?
Dodam ze pierwsza moja ciąża zakończyła się poronieniem.
Jest to jak najbardziej normalne. Pamiętam jak ja byłam na początku w ciąży. Praktycznie na ich mi nie było, żadnych objawów, gdyby nie to że okres mi się spóźniał bym nie wiedziała i nawet nie pomyślała o ciąży. Mąż od razu mówił że mam iść do apteki po testy a ja że ja napewno chora jestem czy coś takiego bo przecież żadnych innych objawów nie mam tylko brak miesiączki
 
Jestem w trzeciej ciąży i mogłabym policzyć na palcach u rąk dni, w których miałam mdłości, a w tej ciąży o dziwo mi się zdarzyły. W pierwszej ciąży też martwiłam się brakiem złego samopoczucia. Przeszukiwałam internet, bo przecież powinno być inaczej. Z perspektywy czasu radzę się tym cieszyć, bo naprawdę mamy szczęście :) mam dwójkę zdrowych dzieci i lada moment powitamy nowego członka rodziny :)

Powodzenia!!!
 
Również nie miałam mdłości w ciąży, wszystko było ok 😊 właściwie miałam bardzo mało objawów, pamiętam jak tez się przez to stresowałam i w jaką panikę wpadłam jak piersi mnie przestały boleć tydzień po tym jak dowiedziałam się o ciąży 😅 także rozumiem Cie :)
 
Do góry