reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, niskie hcg

Ja tez niestety uważam, że jutro beta będzie spadkowa, I to ciąża biochemiczna była, dlatego też lekarz kazal się spakować, przykro mi ale lepiej na gorsze się nastawić
 
reklama
Raczej nie , ale jeśli trzeba zrobić badania ,to na niektóre trzeba czekać, woec pewnie dlatego ,a u Xiebie nie wiadomo Co sie dzieje
Dziękuję za wszystkie wpisy, jutro jak coś się dowiem to dam znać. Może komuś kiedyś przytrafi sie podobna sytuacja (czego nie życzę nikomu) i sobie poczyta. Do jutra Dziewczyny
 
Daj znać, mi się 2 razy przytrafiło, ale trzymam kciuki ,żeby u Xiebie było inaczej
Dziś przed 5 rano dostałam @.. zglosilam sie do szpitala zgodnie z zaleceniem, powiedzialam jak sie stalo, lekarka przyjęła mnie, za chwilę pobiorą mi hcg i jak nic nie będzie ich niepokoic to ide do domu.. także dzidziusia nie bedzie:(
 
Dziś przed 5 rano dostałam @.. zglosilam sie do szpitala zgodnie z zaleceniem, powiedzialam jak sie stalo, lekarka przyjęła mnie, za chwilę pobiorą mi hcg i jak nic nie będzie ich niepokoic to ide do domu.. także dzidziusia nie bedzie:(
Przykro mi, ale w takim razie wygląda to na biochemiczną. Trzymam kciuki za następny raz!
 
reklama
Dziś przed 5 rano dostałam @.. zglosilam sie do szpitala zgodnie z zaleceniem, powiedzialam jak sie stalo, lekarka przyjęła mnie, za chwilę pobiorą mi hcg i jak nic nie będzie ich niepokoic to ide do domu.. także dzidziusia nie bedzie:(
Przykro mi, to pewnie była ciaza biochemiczna, one bardzo często się zdarzają. Ale nie trac wiary, po takiej ciąży można szybko się starać a słyszałam nawet że jest dużo łatwiej zajść w kolejną ponieważ organizm jest gotowy. Ja sama po takiej ciąży zaszłam od razu, nawet nie dostałam kolejnej @ ale u mnie akurat źle się to skończyło.
Słuchaj zaleceń lekarza a wszystko będzie dobrze ❤️
 
Do góry