reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

reklama
Pamiętam jak ja musiałam wstawać o 5:30, a teraz 9-10. A i o tej porze czasami ciężko.
A u mnie poranek (sory juz prawie południe :)) ładny, zza chmurek słonko świeci, ani ciepło, ani zimno, tak w sam raz jak dla kobiety w ciąży. :)
A ja ostatnio kupiłam sobie drugie wieeeeelkie spodnie, fakt że dresowe, ale zawsze coś na zmianę jest.

Klementynko zapraszamy na górkę!!!
A ja to jeden dzień w dołku, a jeden na górce i dziś jest ten fajniejszy.
 
No to ja Was pobiję z tym wstawaniem dziewczyny. Jak chodziłam do pracy wstawałam dokładnie 4:30 bo o 5 miałam już autobus. Tak to jest jak dojazd do pracy zabiera przeszło godzinę. Czasami na szczęście woził mnie mąż (jeśli mu akurat zmiany pasowały). Za to teraz odbijam sobie do 9 :)
Karolinna ja też ciążowe spodnie mam białe, lniane. Ale chyba dzisiaj do gina wybiorę się w dresowych, a co mi tam.  ;)
 
Ja mam ciążowe dżinsy i są super:) A ostatnio kupiłam sobie w H&M normalne dresowe spodnie, tyle, że rybaczki, tak fajnie przeszyte na kolanach:) Są super:)
 
:) ja mam 2 pary na zmianę czarne lniane i dżinsowe, obie pary ze sklepu ciążowego Nivena
Maja taki sciągacz bawełniany na górze i noszą się super.
Nie lubię się za to w ogrodniczkach wyglądam w nich jak słoń.chociaż wcale tak dużo nie ważę ;D
 
A nosicie sukienki ciążowe???
Bo mnie wszyscy namawiali, bo to tak pieknie wygląda. Ale ja nigdy nie lubiłam sukienek.......
Zwłaszcza mam jedną koleżankę, ona jest tak upierdliwa i ciągle mi gada o sukience.
 
reklama
Ja mam dżinsy ciążowe, które uwielbiam :) I takie 3/4 dżinsy też. A sukienki sobie kupiłam normalne, takie co się rozciągają, bo mam też jedną ciążową,ale wyglądam jak Gloria z Madagaskaru :)
 
Do góry