reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :)

hejka
coś mnie głowa łupie
baffled5wh.gif

Wczoraj zaliczyliśmy z Młodszą dermatologa, bo od jakiegos czasu ma plamki i dostała maść i nie może po słońcu przez 3 tygodnie chodzić i nie wiem jak to zrobię:confused:
MamaGabisi zazdroszczę Ci tych Mazur. My wczoraj zarezerwowaliśmy domek nad Soliną i pojedziemy na 5 dni 15.08. Mam nadzieje, że pogoda dopisze. Rozglądaj się tam dobrze, to może jakieś namiary mi dasz:-)
Pysia wysoka Twoja Natalka.
 
reklama
Hej,
u nas dziś mega upał, dzieci w ogrodzie, ale muszę ich już ściągnąć, bo samo południe (ale są w cieniu, mamy taką altankę i tam sobie siedzą, bo jak ich w domu utrzymać :baffled: jeszcze się zimą nasiedzą), planów na dziś :no: chciałam do miasta wyskoczyć, ale mi się nie chce... oddam się słodkiemu lenistwu... :-D

Anka, mnie też często głowa boli, współczuję :-(

Mama Gabisi, ale na pogodę trafiłaś...:-) ma być gorąco, to będziesz miała udane wakacje... To gdzie masz teraz córę? U Babci?

pzdr :-)
 
Witam wszystkie mamy :)

To prawda nasz Bałtyk jest cudny ale szkoda, że taki zimny ... A droga - koszmar jakiś

mamaGabisi - udanego wypoczynku.

Natalka traci mleczne ząbki. Jedynki ma już stałe i 3 dziurki po 2-kach. Dodam, że ma zdrowe ząbki. Może przez to,że wcześnie jej wyszły (3,5 m-ca)
 
Tak u babci - na mazurach właśnie, więc jedziemy na odpoczynek i po Szkraba ;)
A z pogodą to jak tak czulam, jak wszyscy bili się o urlopy w lipcu :-D
 
witam już prawie weekndowo
jak w piątek taka ładna pogoda to wysiedzieć w pracy nie mogę.
Jutro jedziemy z moją ciocią do schroniska po pieska. Już się doczekać nie mogę. Piesek jak juz się przyzwyczaji to będziemy go "wypożyczać". Ja bardzo bym chciała własnego pieska, ale B twierdzi, ze dzieciaki jeszcze za małe.
A po schronisku do kuchni pichcić, bo w niedziele mój starszak kończy 6 lat, nie wiem kiedy to zleciało. Mama nadzieje, że pogoda dopiszę i dzieciaki na ogrodzie będa szaleć.
Pysia zazdraszczam słodkiego lenistaw, uwielbiam na tarasie z kawką siedzieć i patrzyć jak dzieciaki na ogórdku szaleją.
Majqa ceny nad Bałtykiem są chore, co prawda ja byłam w czerwcu przed sezonem, więc nie było tak źle, ale 2 lata temu jak byłam w sezonie to:szok: Wtedy wydatki były porównywalne z tym jak na urlop zagranice jedziemy, a iwadomo jak to z pogodą. Tyle tylko, że ja naprawdę uwielbiam polskie morze.
MamaGabisi udanego urlopu zyczę.
miłego dnia wszystkim
 
witam,
u nas dziś leje, ale przynajmniej ciut chłodniej...:-p:-) dzieci się bawią, ja już po 1 kawce, 1 jeszcze sobie popołudniu wypije, a co... :-D jutro moja bratanica ma urodzinki robione więc będzie małe przyjęcie, a wieczorkiem grill, jeśli oczywiście nie będzie padać. A wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele, ale bez dzieci, ale już mam jakby co opiekunkę załatwioną:tak:.

Aniu, no to u Was też jutro impreza... torcik robisz sama? Ja ostatnio sama dekoruję, biszkoptu nie mam jak zrobić, bo mam piecyk gazowy i nie mogę temp uregulować, więc kupuję, a krem robię sama, ale jutro akurat śmietanowy z bratową robimy i z owocami na wierzchu :tak: a pieska szczeniaczka bierzecie?

Majka, szybko wyszły ząbki Natalci, moja miała pół roku, a teraz jeszcze mleczaki twardo się trzymają, więc jeszcze na Zębową Wróżkę przyjdzie nam poczekać...:-D:tak:
 
Pysia imprezka w niedziele. Torcik moja mama piecze/robi. Ja robię ciasto, nowe będę wypróbowywać, więc kciuki trzyamcjie;-) Poza tym wymyśliłam, że na kolacje zrobime paszteciki, barszcz i sałatki. Będę miała dwóch wegetarian, więc paszteciki musze też z pieczarkami.
Pieska kilkuletniego planujemy wziąśc, najważniejsze, żeby dziewci lubił.
U nas też mleczaki twardo siedzą. Na szczęście "stałe" się nie pchają, więc czekam cierpliwie.
udanej imprezki
 
anna - dokładnie wczasy za granicą są może ciut droższe; w zeszłym roku byliśmy w Gdańsku (mąż tam pracował 2 m-ce lipiec i sierpień) i wynajeliśmy mieszkanie w sumie blisko centrum ale cena nawet przyzwoita ale i kasy poszło sporo.

Ja Izabeli i Markowi robiłam tort czekoladowy z wiśniami i bitą śmietaną - pyszny był.

A dzisiaj upiekłam sernik i szarlotkę :)

Moim dziewczynkom wyszły szybko ząbki. marusiowi idą powoli ale każdego musi odchorować i to dosłownie ...
 
Cześć,
jak Wam mija dzionek?

ja dziś wyskoczyłam z rodzinką na zakupy, kupiliśmy dzieciakom kapcie do przedszkola, Natalce dres, nawet M dostał spodnie, a ja nic jakoś tak jest, ten, kto kasę trzyma nie ma nic dla siebie...:eek::confused2::sorry: muszę się odkuć.
Obiad zjedzony, tort zrobiłam z bratową, fajny wyszedł, popołudniu kawka, milutko będzie :-) a wieczorkiem niby grill ma być... ostatnio panowie u nas grillowali nawet jak deszcz padał :baffled: a w domu oczywiście... ja dzieciaki wykąpałam, kolację wydałam, bo oni na noc kiełbasy :no::no: no i zobaczymy jak będzie dzisiaj...:-)

Pozdrawiam
 
reklama
pysia - dzień zleciał szybko; jak zwykle w sobotę - sprzątanie, gotowanie, potem szybkie zakupki i udało mi się na solarium wskoczyć :) spacer z dziećmi a na wieczór prasowanie :/ Mężuś dzisiaj do późna w pracy ehh

Maruś wykąpany a dziewczynki dojedzą kolację i też do wanny. Uff
 
Do góry