reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

35 tc a sterydy na płuca

reklama
Trzymam kciuki :)
Do wytrwałaś do 37tc to może nawet wczesniactwa nie wpisza.Glowa do góry ujrzysz maleństwo.
Tak, udało się. Jutro bym zaczęła już 38 tydzień. Szybciej rozwiązują ciążę z kilku powodów: przejścia z 28 tygodnia, podejrzenie zatrucia i mała od 35 tygodnia przestała rosnąć tak nagle, zatrzymała się na wadze 2500-2700 i większe szanse ma urosnąć już poza moim brzuchem.
 
Kochana dzieci urodzone o czasie bywają małymi kurczakami. Np mój mąż wagi 2,5kg a teraz 100kg i 183cm ;) Odetchnij z ulga bo to dobry czas :)
 
Dziewczyny nie będzie dziś porodu. Zrobili rano usg i waga w prawie 3000g. Mają mnie puścić do domu dziś. Z jednej strony się cieszę a z drugiej nie bo już bym miała to za sobą.
 
@Ania0306 Trzymam mocno kciuki za Was! Teraz musi być już dobrze. Ja córkę urodziłam 37t1d. Miała stwierdzoną hipotrofię, bo ważyła 2660g (ale szybko nadrobiła, choć wciąż jest drobna).
 
Dziewczyny nie będzie dziś porodu. Zrobili rano usg i waga w prawie 3000g. Mają mnie puścić do domu dziś. Z jednej strony się cieszę a z drugiej nie bo już bym miała to za sobą.
No tak, już się nastawilas pewnie. Ale pomysl, że i tak już nie dużo zostało. I tak nie długo ujrzysz dzieciątko.
 
No właśnie problem w tym, że już się nastawiłam. Ale to ordynator zadecydował więc co zrobić.
Będzie dobrze. Super że waga jednak wyższa! Z takim maleństwem nie jest tak łatwo... A 3 kg to już duży człowiek :-D nasz hipotrofik już po ostatniej kontroli. Lekarka powiedziała że nie ma śladu po tym co było. Rozwija się nawet szybciej niż dzieci urodzone w terminie i z większą wagą :-D
 
reklama
No właśnie dziś dostałam wypis ze szpitala. Nie stwierdzili hipotrofii. A do wczoraj jeszcze inne zdanie było. Najlepszy hit to taki, że mi kazali odstawić leki na nadciśnienie bo mam za niskie. Oczywiście leków nie odstawię bo lekarz prowadzący każe brać. Trochę się czuję jakby sobie ze mnie żarty zrobili w tym szpitalu.
 
Do góry