reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

2 blada kreska

Otulka5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2019
Postów
5 985
Hej

Dzis mam 32 dc. Zrobilam test. Wyglada on następująco.. Jutro rano wykonam kolejny. Nie moge sie doczekac. Staramy sie z mężem od 4 lat. W poprzednim cyklu mialam inswminacje. W tym tylko stymulacje menopurem a obecnie stosuje progesteron dopochwowo. Mam ból i nabrzmiałe piersi jak na okres i bol w podbrzuszu. Czy myślicie, ze coś z tego może być?? 🤔😀Jak robilam test to przez chwile nic sie nie dzialo, stwierdziłam ze za malo siuskow dalam, więc dolalam jeazcze kropelke... Później wyszło co wyszło
 

Załączniki

  • IMG_20191209_175934.jpg
    IMG_20191209_175934.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 402
reklama
@Otulka5 widac 2 kreski! :) ja dwa dni przed miesiaczka robilam test, tez dolalam jedna kropelke bo bylam zaspana i stwierdzilam, ze chyba za malo dalam kropelek dlatego, ze prawie nic aie nie dzialo. Nastepnego dnia kreska wyszla taka sama. Dzis skonczylam 10tc :)
 
reklama
Miałam identyczną sytuacje. Dwa dni przed okresem zrobiłam test. Też dałam więcej kropelek i zobaczyłam tą upragnioną jasną kreseczkę. - po dwóch latach starań. Kolejnego ranka zrobiłam trzy różne testy i wszystkie były też pozytywne ;) Na styczeń mam termin porodu ;) także jestem dobrej myśli i powodzonka rano! ;)
Daj koniecznie znać
 
reklama
Do góry