reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Dziewczyny nie cieszę sie na przód … dzisiaj test z rana wyszedł dopiero po Ok 10 minutach pozytywny😒 bardzo bardzo blady a czułość ma 10 :/ zrobiłam z nadzieja ze dzisiaj bedzie mocniejsza kreska.. po za czasami klociem w brzuchu żadnych dolegliwości :( trochę mnie to zmartwiło dzis 28 dzień cyklu czyli dzień spodziewanej miesiączki chociaż rożnie to jest u mnie czasem 28 czasem 29 lub 30. Nie wiem czy moze powinnam wziąć luteinę ? Liczyłam na gruba krechę a tu rozczarowanie. Zaprzestałam brać luteinę 25 dnia cyklu. Okresu tez nie widać.. na betę czekam do poniedziałku. Nie chce juz robić testów zeby sie nie nakręcać czy widać czy nie. Czytałam na ulotce ze wynik po 5 minutach nieważny… bobo test. :( Temperatura z rana 37,2 wcześniej z luteinę miałam podobne w granicach 37,2-37,4
Test po 10 minutach jest nieważny. Żadnej luteiny bo sobie rozregulujesz cykl a nawet nie masz pewności, że to ciąża. Zrób betę i wtedy będziesz miała jasność czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Dziewczyny nie cieszę sie na przód … dzisiaj test z rana wyszedł dopiero po Ok 10 minutach pozytywny😒 bardzo bardzo blady a czułość ma 10 :/ zrobiłam z nadzieja ze dzisiaj bedzie mocniejsza kreska.. po za czasami klociem w brzuchu żadnych dolegliwości :( trochę mnie to zmartwiło dzis 28 dzień cyklu czyli dzień spodziewanej miesiączki chociaż rożnie to jest u mnie czasem 28 czasem 29 lub 30. Nie wiem czy moze powinnam wziąć luteinę ? Liczyłam na gruba krechę a tu rozczarowanie. Zaprzestałam brać luteinę 25 dnia cyklu. Okresu tez nie widać.. na betę czekam do poniedziałku. Nie chce juz robić testów zeby sie nie nakręcać czy widać czy nie. Czytałam na ulotce ze wynik po 5 minutach nieważny… bobo test. :( Temperatura z rana 37,2 wcześniej z luteinę miałam podobne w granicach 37,2-37,4
przede wszystkim odgoń zle myśli.... rozumiem Twoje rozterki. Ale niewiadomo kiedy mialas owu, moze jest bardzo wczesnie. Moje testy 10 dni przed miesiaczka byly takie niemrawe, ze tylko ja widzialam cień cienia... i tez nie od razu... zrobilam bete 8 dni przed @ i mialam 6,7 ale wiem +- kiedy mialam owu i by sie zgadzalo. Jesli nie ma hormonu kreski w ogole nie powinno byc, nie powinna byc rozowa... jesi przebil sie kolor to cos jest ma rzeczy. Beta podwaja sie co 38h. Wiec jak dzisiaj masz 6 to dopiero za 1.5 dnia bedziesz miec 12... spokojnie. Ja bym jutro, z porannego szczoszka zrobila kolejny test, bo czemu nie? I nie lykaj juz nic, bo jak jestes w ciazy to zeby nie narobic bigosu
 
reklama
Do góry