reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Na zajady, zimno i popekane usta najlepszy jest miód!!! Posmarowac miodem , ale takim z pasieki a nie z supermarketu! Mi zawsze pomaga.
 
reklama
Ja w nocy tez sie co chwile budze ale nie wiem czy to przez ciaze czy przez corke, ktora po mnie lazi;/ Za to w dzien moge spac i spac i spac... tylko czasu brak:)
 
ja tez sie w nocy ciągle budzę, ale to przez męża który ciągle chrapie.

Wasi też tak chrapią?:-p
 
ja odkad jestem z moim uzywam stopperow woskowych bo tak daje. ale mnie zawsze budzi byle szmer:-)
 
no właśnie mnie też wszystko budzi, a ten mi jeszcze nie pomaga bo leci jak parowóz. Jak jest teraz przeziębiony to aż si ściany trzęsą. Kazałam mu iść do lekarza to oczywiście mnie wyśmiał.
 
powiem Ci ze lekarze malo co moga poradzic. moj byl i pomoze tylko operacja przegrody nosowej

czy Twoj maz ma nadwage?
 
powiem wam dziewczyny że mój był na tej operacji przegrody nosowej że niby miał nie chrapać. i co i nic, jest po operacji już jakies 4 lata ponad i nigdy nie przestał chrapać tylko się namęczył bo to bolało, a zupelnie nic nie dało. a dodam że nie ma nadwagi.
 
reklama
ja spac bym mogla i do 12 godzin.... ale dziecko sie budzi, a jak ja biore do lozka to kopie mnie po plechach, maz tez chrapie (ale aktualnie jest przeziebiony to dlatego), wlasnie siedze w pracy i chyba sie urwe do domu i przespie, i tak nie mam dzis duzo do robienia...
 
Do góry