reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Gawinka rozumiem Twoj stres, pierwsza ciąże tez w dużej mierze przepłakałam z bezsilności i stresu. Ostatecznie urodzialam w 40tc po spacerze w pełni księżyca :) teraz mam te same szyjkowe historie, nagle skróciła sie o 1cm do 2,5, a na liczniku juz 37+6. Pełno tu pozytywnych historii, wiec mysl pozytywnie! U mnie im mniej stresu, tym mniej skurczy. Teraz to juz w ogole luzik, brzucho miekkie większośc czasu.

Dzięki kochana :) po kazdej pozytywnej informacji człowiek odzyskuje wiarę :))
 
reklama
To u mnie sytuacja wyglada podobnie z tym ze aktualnie jestem w 20 tc.
Szyjka obecnie 2,7 cm....
Ja miałam założony szew w 12 tyg ze względu na moja historie.
Jakie przyjmujesz obecnie leki?
Tutaj dziewczyny naorawde dają wiarę ze sie uda :)
ja praktycznie leze juz od dwóch miesiecy, nie powiem łatwo nie jest ale czego sie nie robi dla dzidzi:)
Trzymam mocno kciuki!
U mnie też szew ze wzgledu na historie. Przyjmuje asmag forte 6 tabletek, duphaston 4 tabletki, clexane, acard, luteine pod jezyk, żelazo od paru dni. Też leże od dwóch miesięcy. Trzeba być dobrej myśli. Każdy tydzień skreślać, odliczać dni, i jak najmniej stresu.
 
Jestem w domku. Ciężko było nawet pare metrów przejść z samochodu, jeśli się leżało cały czas. Macie jakies metody na bolące łydki i biodro?
 
Od dzisiaj jestem w szpitalu. Jutro zabieg. Szyjka ma nieco ponad 4 cm dlugosci. W sobotę do domu. Jutro bedzie 13t3d. Oby tym razem wszystko potoczylo sie inaczej...
 
reklama
Dziewczyny jestem w 10 t.c. Na grudniowej wizycie lekarz stwierdzil ze mam miekka szyjke, dodatkowo liczne bakterie w moczu. Bylam w srode szyjka miekka plus lekko sie obnizyla. Robilam wczoraj posiew bo po 12 tyg. Lekarz mowil ze da antybiotyk. Boje sie co z ta szyjka...
 
Do góry