reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, czy mozecie polecic jakas sprawdzona poduszke ciazowa do spania? Nie wiem czy wygodniejsze sa w ksztalcie litery U czy C?

U mnie sprawdza się w kształcie C. Dostałam poduszkę od siostry i śpię z nią od tygodnia. Powiem Wam, że ulga na maxa. Jest o wiele wygodniej. Trochę problemu sprawia przekładanie w się z boku na bok razem.z poduszką ale i tak polecam :)
Zdaniem mojej siostry lepsze są poduszki z wypełnieniem pianką niż z granulkami.
 
Daj znać po wizycie, co na to Twój lekarz. W zeszłym tygodniu byłam na wizycie i lekarz przepisał mi właśnie ten lek, bo hemoglobina spadła poniżej normy, ale wyniki będę powtarzać dopiero za 2 tygodnie.
Ja też biorę tardyferon. I czy zadziała będę wiedziała za około miesiąc. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży też go brałam, a wyniki i tak spadały. Teraz obawiam się tego samego, a moje wyniki są już tragiczne.
 
Super, że wszystko w porządku. Dużego dzidzia masz :D

W końcu to już 20tydzien i 3dzien a ja od prenatalnych nie wiem jakiej wielkości jest moje dziecko 😕
Nic się nie przejmuj. Ja też od prenatalnych nie wiem co u malucha. Na szczęście już za tydzień połówkowe, zaraz później wizyta więc będę wszystko wiedzieć. Póki co daje mi znać kopniaczkami, że jest ok :)

A to nie jest tak, że waga jest szacowana z długości?
Mi zawsze szacowali wagę dziecka na podstawie długości kości udowej. Być może program im wylicza jakoś uśrednienie biorąc pod uwagę obwód brzuszka, główki i długość kości udowej...

U nas 351 gram zdrowego chłopaka 💙
Gratulacje :) Co za wózek kupiłaś? Pochwal się szybciutko!

Ja w końcu czuję wyraźne ruchy maluszka, takie że już nie ma wątpliwości, że to on. Czerwiec się kończy... a wiecie co to znaczy? Że zacznie się lipiec i znów będę mogła iść na dzidziusiowe zakupy :D
 
reklama
Do góry