reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
I jeszcze takie "okołojedzeniowe" tematy. Ale wiecie, że to jest tak, że co książka, czy poradnik, to inne warianty co i kiedy można dzidziusiowi podawać.











 
Jabłuszka w cieście francuskim ( wersja dla leniwych albo bardzo głodnych albo spragnionych czegoś słodkiego na szybko)

Kupić gotowe ciasto francuskie ( w biedronce kosztuje 2,80 )
3 jabłka pokroić w kosteczkę i podsmażyć .
Dodać cynamonik i zawinąć w ciasto pokrojone na małe prostokąty i zakleić boczki.
Piec w piekarniku ok 25 minut w piekarniku .
Zamiast jabłek można wsadzać co się chce albo na słodko albo na słono
 
Ale się słodko zrobiło :-D
Ja dziś robiłam gołąbki z ryżem, bez ryżu i kotlety mielone z kapustą ;-) mogłyby być troszkę ostrzejsze ale nadal uważam na przyprawy. M był zadowolony no i mogę zamrozić a potem jak znalazł na obiad :tak:
 
Kasiau - ja tez robię rogaliki z ciasta francuskiego, tylko wkładam czekoladę i chlopaki mają 7 days hehe no ale jabłuszko tez następnym razem wsadzę ...
Aniknulka spryciaro - ja to nie jestem taka bystrzacha w kuchni , kurde az zazdroszczę, że tak pichciz
Daruniia tez lasagne dzisiaj robiła , a z czym kochana robisz
Bo ja najczęscieciej z mielonym, serem białym i zołtym :))???
 
Daruniia tez lasagne dzisiaj robiła , a z czym kochana robisz
Bo ja najczęscieciej z mielonym, serem białym i zołtym :))???
Ja daję mielone, cebule, czosnek, paprykę, ser żółty+ sok pomodorowy też tam jest i na spód daje sos beszamelowy + przyprawy, koncentrat :tak:
i jest pyszne- przepis z netu kiedyś wzięłam :tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry