reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Beta HCG

Termin miesiączki jest bliżej nieznany, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ostatnia była 07.04. A test zrobiłam po to, żeby zobaczyć czy cokolwiek widać i czy ta beta może rosnąć, bo w dniu wykonania bety też robiłam test, ale kreska była chyba fabryczna, bo prawie niewidoczna. Myślę, że skoro dzisiejszy test „coś” pokazał, to jest jakaś szansa że ta beta wzrasta. Nie mam też pewności czy będę mogła jutro tą betę powtórzyć, więc na razie robię testy.
 
reklama
Termin miesiączki jest bliżej nieznany, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ostatnia była 07.04. A test zrobiłam po to, żeby zobaczyć czy cokolwiek widać i czy ta beta może rosnąć, bo w dniu wykonania bety też robiłam test, ale kreska była chyba fabryczna, bo prawie niewidoczna. Myślę, że skoro dzisiejszy test „coś” pokazał, to jest jakaś szansa że ta beta wzrasta. Nie mam też pewności czy będę mogła jutro tą betę powtórzyć, więc na razie robię testy.
Ale beta wczoraj już "coś" pokazała. I teraz robienie testów jest bez sensu, wyznacznikiem będzie przyrost bety po 48 lub 96h. Testy nie pokazują przyrostu bety
 
Termin miesiączki jest bliżej nieznany, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ostatnia była 07.04. A test zrobiłam po to, żeby zobaczyć czy cokolwiek widać i czy ta beta może rosnąć, bo w dniu wykonania bety też robiłam test, ale kreska była chyba fabryczna, bo prawie niewidoczna. Myślę, że skoro dzisiejszy test „coś” pokazał, to jest jakaś szansa że ta beta wzrasta. Nie mam też pewności czy będę mogła jutro tą betę powtórzyć, więc na razie robię testy.
A kiedy był ostatni stosunek? Jeżeli to było dokładnie te 2 tygodnie temu to ja niestety nie wróżę tu szczęśliwego zakończenia.
 
Zgadzam się z Dziewczynami, robienie testów jest teraz bez sensu. Jeśli beta była wczoraj 3, to dziś nie ma 10, a testy są od 10. Szkoda zachodu. Zrób jutro betę i będziesz wiedziała na czym stoisz.
 
A kiedy był ostatni stosunek? Jeżeli to było dokładnie te 2 tygodnie temu to ja niestety nie wróżę tu szczęśliwego zakończenia.
Teoretycznie niekoniecznie... Owulacja mogła być 2/3 dni po stosunku, mogły tyle przeżyć plemniki. Dziś by było jakieś 12 dpo. Do zagnieżdżenia dochodzi statystycznie między 6 a 12 dpo. Mogło dojść bardzo późno i stąd niska beta. 🤷🏻‍♀️
 
Beta 3 w teorii nie wskazuje na ciążę tak czy inaczej. Ale dziwi mnie ta dokładność podana w labie i stąd ja bym sprawdzila po 48h czy rośnie.
@olka11135 Ty też tak wczesnie wyłapałas, prawda?
 
Termin miesiączki jest bliżej nieznany, bo mam bardzo nieregularne cykle. Ostatnia była 07.04. A test zrobiłam po to, żeby zobaczyć czy cokolwiek widać i czy ta beta może rosnąć, bo w dniu wykonania bety też robiłam test, ale kreska była chyba fabryczna, bo prawie niewidoczna. Myślę, że skoro dzisiejszy test „coś” pokazał, to jest jakaś szansa że ta beta wzrasta. Nie mam też pewności czy będę mogła jutro tą betę powtórzyć, więc na razie robię testy.
W sumie jak dla mnie to się wcale z tą drugą betą spieszyć nie musisz, bo jak wczoraj było 3 a dzisiaj nie krwawisz, to pewnie rośnie i dzisiaj jest już może kilkanaście lub kilkadziesiąt. Nadal tak malutko, że ani nic nie będzie na USG, ani przyrost nic nie powie o rozwoju ciazy. Jeśli nie musisz brać jakichś leków od + testu ciążowego, to właściwie teraz robienie badań czy sikancow to kwestia Twojej cierpliwości...
 
W sumie jak dla mnie to się wcale z tą drugą betą spieszyć nie musisz, bo jak wczoraj było 3 a dzisiaj nie krwawisz, to pewnie rośnie i dzisiaj jest już może kilkanaście lub kilkadziesiąt. Nadal tak malutko, że ani nic nie będzie na USG, ani przyrost nic nie powie o rozwoju ciazy. Jeśli nie musisz brać jakichś leków od + testu ciążowego, to właściwie teraz robienie badań czy sikancow to kwestia Twojej cierpliwości...
kolejna beta jej powie czy ciąża jest 🤷‍♀️
 
Beta 3 w teorii nie wskazuje na ciążę tak czy inaczej. Ale dziwi mnie ta dokładność podana w labie i stąd ja bym sprawdzila po 48h czy rośnie.
@olka11135 Ty też tak wczesnie wyłapałas, prawda?

Tak. Ja miałam ok 7dpo betę 1.4 równo, a po 48h już 30 😉
Dziś Stasiu ma 4 miesiące. Ale to trzeba mieć farta, żeby tak wyłapać
 
reklama
Dziękuję wam wszystkim serdecznie za odpowiedzi. Betę zrobiłam i testy również dalej robiłam, bo mam pracę bardzo fizyczna i w razie ciąży będę potrzebowała zwolnienia z pewnych czynności. Robiłam betę po niecałych 48h bo nie mogłam się inaczej z pracy wyrwać. Beta wyszła 33,87 a progesteron 18.8.
 
Do góry