reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

ja trzy dni po zastrzyku miałam taką. Drugie zdjęcie to kreska 3 dni po zastrzyku, a na dole ta z dziś. Dlatego dziwię się, że nie ma aż takiej różnicy 😅

Muszę zrobić jeszcze rezonans dna miednicy. Tak mi powiedział lekarz jak chciałam się zapisać.
Wiecie, jeszcze tego nie zrobiłam 🙈🫠
Nie linczujcie mnie, wiem że najlepiej wszystko zrobić jak najszybciej, natomiast ja mam taki wstręt do szpitali. Teraz w tej pracy nerwówka, niedługo odbieramy mieszkanie. Zbyt wiele srok za ogon.
Starać się nie przestajemy, bo nigdy nie wiadomo jak nas życie zaskoczy.
Jebaniutkie! Konkretne kreski ;)

Wstręt do szpitali jest całkowicie zrozumiały (przynajmniej dla mnie) i na spokojnie - nie od razu Rzym zbudowano.
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 No i po weekendzie 😏 Zawsze ciężko jest mi się zebrać, bo w ciągu tygodnia mam wszystko zaplanowane i jakaś rutynę dnia wprowadzoną a jak mąż jest cały weekend w domu to staramy się odpoczywać, ale my chyba nie potrafimy, zawsze jest coś do zrobienia 🫠
To taki problem dzisiejszych czasów - wiecznie coś do zrobienia i brak umiejętności efektywnego odpoczywania. Marzę o takim czasie, gdy oboje z mężem będziemy mieć spokojne głowy.
 
Czemu co miesiąc zmieniacie wątek ?
Żeby był porządek np. z kalendarzem testowania na pierwszej stronie, żeby było wszystko przejrzyście rozpisane, żeby nie trzeba było wertować miliona stron, aby dokopać się do potrzebnej informacji, a przede wszystkim - żeby jedna osoba nie musiała mieć na sobie stałej odpowiedzialności za wątek przez dłuższy czas, bo to wymaga zaangażowania i czasu, a nie zawsze możemy go tyle poświęcać :)
 
Żeby był porządek np. z kalendarzem testowania na pierwszej stronie, żeby było wszystko przejrzyście rozpisane, żeby nie trzeba było wertować miliona stron, aby dokopać się do potrzebnej informacji, a przede wszystkim - żeby jedna osoba nie musiała mieć na sobie stałej odpowiedzialności za wątek przez dłuższy czas, bo to wymaga zaangażowania i czasu, a nie zawsze możemy go tyle poświęcać :)
No i żeby prowadząca wątek też mogła pójść na mamusię!
 
Jebaniutkie! Konkretne kreski ;)

Wstręt do szpitali jest całkowicie zrozumiały (przynajmniej dla mnie) i na spokojnie - nie od razu Rzym zbudowano.
Jebitne, można cieszyć oczko 😂

Ja za dzieciaka dużo razy byłam w szpitalu 🫠 zawsze po szpitalu rzygalam jak kot. Później to poronienie zatrzymane. Też w szpitalu przez konflikt serologiczny. Nie był to jeden z najlepszych pobytów.
 
Jebitne, można cieszyć oczko 😂

Ja za dzieciaka dużo razy byłam w szpitalu 🫠 zawsze po szpitalu rzygalam jak kot. Później to poronienie zatrzymane. Też w szpitalu przez konflikt serologiczny. Nie był to jeden z najlepszych pobytów.
Ja w szpitalu byłam niewiele razy, bo w sumie ze 4, ale te dwa - w związku z poronieniami - zdecydowanie wspominam bardzo źle i dlatego unikam szpitali jak ognia.
 
Prawda! Mam tak, że jestem zła jak wyjeżdża na dłużej, ale jak wraca to też muszę się przestawić ;) Chociaż wczorajsze sprzeczki to akurat dotyczyły tego, że musi mniej pracować i o siebie zadbać, bo ostatnio brakuje mu radości życia, sił i uśmiechu.
Oo to konkretny powód do sprzeczki, mam nadzieję , że udało Ci się przemówić mu do rozsądku i ogarnie, że odpoczynek jest bardzo ważny, oby udało się trochę poluzować i wolnego czasu stało się znacznie więcej i energia powróci do niego🤞🙂
 
reklama
A u mnie dupa nie cykl. Byłam dzisiaj na monitoringu i nic się nie dzieje. Są widoczne tylko małe pęcherzyki, endometrium liche na maska, żadna owulacja się nie szykuje.

Więc coś poszło mocno nie tak i stymulacja nie przyniosła zupełnie nic :/ Dzisiaj miałam zbadać estradiol i mam zbadać go ponownie za tydzień, żebyśmy sprawdzili przyrost. Ale nawet jeśli coś się zacznie dziać w przyszłym tygodniu, to już nijak będzie się to miało do naszych planów i terminów 🤦‍♀️
 
Do góry