reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
I nadrobiłam 😅 uff


Pięknie ☺️

Ja też mogę się pochwalić znaczoną redukcją rzeczy, sporo fantów ostatnio wystawiłam na sprzedaż i zwolniły się miejsca w szafach, a nawet kilka stówek wpadło. Ale najbardziej cieszy nowa przestrzeń i porządek.

Do tego dużo książek w każdej formie, najrzadziej w sumie papierowo, najwięcej nadrabiam przez audiobooki w aucie, przy sprzątaniu, usypianiu dziecka, dostałam też czytnik na urodziny i uwielbiam wieczorami na leżąco czytać - mega wygoda 😊

Gdzieś tam widziałam padło Fourth Wing - pomijając naiwny wątek erotyczny to połknęłam oba tomy ostatnio, super się czytało 🔥 Wróciłam do fantastyki po długich latach reportaży. Kończę też sagę Wiedźmina i słucham drugi tom Zrodzonego z Mgły Sandersona. Wszystkie tytuły sprawiają mi mega frajdę i to taki mój kawałek dnia tylko dla siebie💆

Rozpisałam się, ale najważniejsze to właśnie mam owu i poprawiliśmy jeszcze dzisiaj na szczęście, tak więc leżę i trzymam kciuki za naszych małych pływaków 😁

Fajnego piątku dziewczyny 😎
Rozumiem, że leżysz z nogami w górze i książką w rękach? ;D
 
Okej, czyli bez niespodzianek, jeśli chodzi o Luxmed będący Luxmedem 😂

A jak często chodzi się na monitoring w przeciągu jednego cyklu? Przed pierwszą ciążą, ginekolog namówiła mnie na monitoring, ale po pierwszym usg powiedziała, że w tym cyklu nic z tego, bo nic nie widzi. I w tym właśnie cyklu zaszłam w ciążę 😜
To zależy - ja zaczynałam szybko, bo ok. 8/9dc, bo miewam wczesne owulacje, więc czasem mam dwie wizyty w cyklu, a czasem i 5.
 
Też stoi w miejscu 😒 Byłam przekonana, że już dzisiaj będzie ten skok, ale doopa. Być może na mnie alkohol działa po prostu obniżająco na temperaturę (czytałam, że tak też może być, chociaż częściej jest wzrost), bo wczoraj spotkałam się z koleżanką na mieście i wypiłam kilka małych łyczków (opijałyśmy jej nową pracę). Ale dużo mniej niż w poprzednie dni w domu. Przez to wyjście wieczorem nie zrobiłam drugiego testu, ale szczerze wątpię, żeby prawdziwy peak był przede mną dopiero 😒 Wydaje mi się, że już po, bo cycki zrobiły się bardziej wrażliwe i mam ochotę na słodkie.
Dlatego umówiłam się przed chwilą na szybko na monitoring, jadę na 17:45 i nie będę się dłużej zastanawiać czy była owulka, czy nie była. Jak była, to już i tak po ptokach, a szanse oceniam na nikłe, bo nie popisaliśmy się z mężem ilością zbliżeń 😑 pominę powody, dlaczego tak było. I w ogóle mam mega wkurwa od paru dni. Chyba przechodzimy staraczkowy kryzys z mężem 😫 Do tego napierdziela mnie głowa odkąd się obudziłam. Do bani jest to wszystko… 😮‍💨
Daj znać, jak sytuacja, gdy będziesz po monitoringu.

A co do kryzysu, to jakbyś jednak chciała to przegadać, to pisz - każda z nas prędzej czy później doświadcza słabszych okresów i trudniejszych chwil w związku z przedłużającymi się staraniami. Wygadanie się czasem pomaga :)
 
U mnie też przy pierwszej prawdopodobnie poszło o brak acardu. Zatrzymało się na etapie tworzenia serduszka. Zobaczymy, staram się jeszcze wierzyć... Jedno co mnie zastanawia to obecność objawów, bo nadal czuję piersi, lekkie mdłości (jestem bardzo wrażliwa na HCG 🙈) . Odpukać narazie tylko minimalne plamienie ale jestem już gotowa na wszystko. Zwłaszcza, że czuję brzuch trochę okresowo
a powtarzałaś test jeszcze czy nie?
 
reklama
Chwilę mnie nie było i masz II kreski u koleżanki 🙈 ale historia 😁

@wrobelmm przykro mi chiciaz ja bym jeszcze test zrobila, a temp mierzyłaś? Spadła okresowo ?

Zastanawiam się czy mój lekki spadek to nie będzie szybsza @ bo już czuję wkurw... na wszystko+ płacz i śmiech w jednej chwili.... a to oznaki tylko jednego....
 
Do góry