reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

A ja nic nie widze ??? wogole kompletnie nic nawet iksa :( Maniu

Gaga za to twoj wozek otworzylam i podoba mi sie :) Gaga powiedz, czemu nas opuscilas???
 
reklama
Martuśka ja nie nadążam za waszymi pogaduchami :) podczytuje was ale nie nadążam, co nadrobię to znowu mam braki :)
 
Juz widze wozek Mani, superowy :)

Gaga teraz juz mniej piszemy, to moze sie dolaczysz:) zawsze dobry i jedne post na jakis czas ;)

Ja mysle, ze juz kilka dziewczyn nie nadaza i pisze mimo, ze nie wie co bylo wczesniej. wazne jak chce uzyskac odpowiedz na jakies pytanie, to wtey musi poczytac to co odpowiedzieli :) o nic zachecam tak czy inaczej :p
 
Cześć Dziewczyny.

Jestem mamą sierpniową, ale zaglądam do Was czasami.
I mam pytanie do Mani, ile kosztuje taki wózeczek u Was, bo ja mam bliźniaki i przydało by mi się coś takiego, ale w Polsce raczej nie ma takich. A ciekawa jestem jak u Was przedstawia się cena takiego wózka. Z góry dziękuję.
 
MArta15 ten wozek kosztuje $140 chyab nie tak zle ..wczoraj wedrowalsmy i na prawde super ..zwrotny i leciutki z maludy spokojnie podziwialy okolice
zaraz wkleje link sklepu w ktorym kupilismy sa tam tez inne duo wiec moze cos Ci wpadnie w oko ;)
 
Mania wozio super, dobrze rozwiazany ze jeden bobo za drugim siedzi bo to napewno wygodniejsze niz taka szeroka kolumbryna. A jaki jest przydzial miejsc? Kto z ´przodu a kto z tylu siedzi ?? ;D
 
reklama
Do góry