reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy dla karmiącej

Magnez mozesz brac,
jest sporo lekow ktore mozna brac( bezpiecznie) podczas karmienia, tylko nie wszyscy lekarze o tym mowia. mi kazano brac prenatal, zelazo, a nawet esenciale bo mialam watrobe po porodzie powiekszoną.

 
reklama
Wiem, że gdybym miała więcej czasu i poszukala no forum to pewnie znalazłabym coś naten temat, więc proszę nie krzyczcie na mnie :zawstydzona/y: ja po prostu mam niewiele czasu dla siebie:-p Chodzi mi o to, że jestem na diecie (moja mała ma azs) więc nie jem zbyt dużo witamin z pokarmami, wypadają mi włosy, łamia się paznokcie. Czy są jakieś witaminy, które mogłabym brać a nie zaszkodzą mojej małej?
 
Polecam Prenatal.Ja dodatkowo biorę Calperos 1000(wapń)bo mój maluch ma skazę białkową.
 
dziewczyny czy jecie jakies witaminki?
Ja karmie 19 mcy,od tygodnia mam tylko magnez przypisany,wiec łykam :tak:
czy sie czuje lepiej to wsumie sama niewiem :confused:
 
Ja brałam Falvit mama w trakcie ciąży jak i podczas karmienia. Są stworzone właśnie pod tym kątem. Na szczęście jakoś ominęły mnie nie miłe skutki:tak:
Tabletki zalecił mi brać mój ginekolog, więc bez obawy możesz je stosować.
 
Ostatnia edycja:
To ja też się wtrącę choć to już było jakiś czas temu ale również brałam z zalecenia lekarza Falvit mama. A teraz z przyzwyczajenia dalej łykam falvit ale już dla kobiet po 25 roku życia :)
 
tak sobie myślę że do końca kp powinno się brać dokładnie te same witaminy co w 2 trymestrze ciąży. No to zbiera się tu witamina d3, b12, b6, żelazo, jod, selen, dha, cholina, czasami magnez jeżeli jest taka potrzeba
 
reklama
spójrz sobie na któryś z suplementów dla kobiet w ciąży. Ja mam prenatal duo na którym masz jak byk napisane od drugiego trymestru do końca kp
 
Do góry