reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel a owulacja

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2024
Postów
5
Cześć dziewczyny, pytanie do dziewczyn które miały podobny przypadek. Czy jeśli podczas owulacji nie pęka pęcherzyk a w zamian zamienia się w torbiel jest szansa na zajście w ciążę? Czy to można leczyć? Lekarz ostatnio zauważyła prawdopodobnie nie pęka u mnie pęcherzyk i powstaje torbiel. A teraz myślę i myślę czy jest w ogóle jakaś szansa na dzidziusia 😓
 
reklama
Jesli nie peka i powstaje torbiel to owulacji nie ma. Wiem, ze sa zastrzyki na pekniecie pecherzyla, ale to juz trzeba z lekarzem ustalic plan dzialania. Ale jak torbiel pojawila sie pierwszy raz to tez nie ma co popadac w skrajnosc. Jednorazowo czasem moze sie tak zdarzyc.
 
Niestety jak się okazuje nie jest to jednorazowe. Na jednej wyzycie torbiel była na prawym jajniku, na kolejnej (kontrolnej tego Janika) okazało się że na tym jajniku nie ma torbieli lecz jest na prawym.
 
Do góry